Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kurtka zimowa USMC z ebay - ma ktoś?


Recommended Posts

No to tak:

1. Jak jest z rozmiarówką? Gore gen 2 noszę LR, ze względu na to, że idzie pod niego polar 300. Na wzrost 183cm. Znów bluzę BDU/MCCUU mam ML/MR. I nie mam pojęcia jaką zamówić aby nie było lipy z rozmiarem.

2. Słyszałem, że są 3 modele tej kurtki, jedna dla Army (czy to jest PCU lvl7?), druga (ta) dla USMC i trzecia dla SF(co to za model?).

3. Czy ją może posiadasz? Może znasz kogoś kto ją ma?

Link to post
Share on other sites

No to tak:

1. Jak jest z rozmiarówką? Gore gen 2 noszę LR, ze względu na to, że idzie pod niego polar 300. Na wzrost 183cm. Znów bluzę BDU/MCCUU mam ML/MR. I nie mam pojęcia jaką zamówić aby nie było lipy z rozmiarem.

Kurtki są robione z lekkim zapasem, żeby móc je założyć na inne warstwy. Jeżeli bluzę nosisz M to kurtka M będzie najrozsądniejszym wyborem - będziesz miał trochę zapasu na cienki polar i bieliznę.

 

2. Słyszałem, że są 3 modele tej kurtki, jedna dla Army (czy to jest PCU lvl7?), druga (ta) dla USMC i trzecia dla SF(co to za model?).

ECWCS III GEN (te szare) są trochę bardziej obszerne i od wersji USMC różnią się minimalnie krojem. Model PCU dla sił specjalnych też ma minimalne różnice w kroju.

 

3. Czy ją może posiadasz? Może znasz kogoś kto ją ma?

Miałem, ale kupiłem Medium-Long, który okazał się mieć zbyt długie rękawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...