Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkielety V2/V3 [Ultimate]


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8mm i 9mm polecam SHS'y. Nawet przy SP150+ nic im nie było.

Ultimate możesz śmiało brać.

Za jakiś czas będę chciał sprawdzić Core 8mm to dam znać co i jak. Na chwile obecną mam Core 7mm kulki w AK105 przy 25rps i od kilku miesięcy nie ma z nimi żadnego problemu.

Link to post
Share on other sites

KaXardas zgadzam się z tobą co do tak dużych rofów. Wychodzę z założenia że jak ktoś nie umie utrzymać wroga na dystans przy nie całych 20rps to przy większym sobie i tak nie poradzi, nic mu to nie da. Jak ktoś umie dobrze posługiwać się bronią i poruszać to i tak takiego zdejmie, a on tylko zmarnuje tyle kulek i zanieczyści środowisko! I po co śmiecić? :icon_wink: Ja sobie daję radę spokojnie przy ok.20rps i zasięgu 60m przy m125, a najdłuższe serie to 4- 8 kulek, no i git :icon_biggrin:

Ale co d SHS-ów to się nie zgadzam! Jak na chińczyki to jestem pozytywnie zaskoczony. Taka jakość za tak niską cenę! b.fajne

 

Co do v.3 to trochę poszperałem, ogadałem główni z gośćmi z serwisu i ma on większą kompatybilność z innymi częściami niż jego "kolega" v.2. Owszem czasem się coś nie spasuje ale jest to bardziej sporadyczne. Ogólnie polecany, no i jak na ZnAl to wytrzymuje jadną moc bo m160, ale chyb przy wyciszonej głowicy tłoka (bezpiecznej) :icon_smile:

 

Trzymajmy się tematu panowie. verb007

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam ,dla osób zainteresowanych kupnem szkieletu marki Ultimate (LONEX) który gorąco polecam ,

Składam repliki dla graczy w Norwegii (Rogoland)od dwóch lat a największy sklep stacjonarny w moim mieście opiera swoją sprzedarz gł. na produktach Ultimate .

Moim skromnym zdaniem są bardzo wytrzymałe na dużą Moc i duży R.O.F. np.

- Sprężyna M190 pojedynczy ogień, ponad rok czasu działa bez zarzutów

- Sprężyna M140 Rof 46bb/s ponad dwa lata , (jedynie zurzyta zębatka silnikowa )

 

jeżeli chodzi o części pasujące idealnie polecam oczywiście markę Ultimate(Lonex)

oraz części marki G&G i SHS na których bazuje większość swoich Replik .

 

Moje najlepsze zestawienie części ( cena i żywotność)

- Gearbox V.2 Ultimate

- Cylinder , głowica cylindra wyciszona , wyciszona głowica tloka , ULTIMATE

- Zębatki 13:1 , Tłok z 14 zębami metalowymi ( należy lekko przeszlifować ostre końce zębów aby nie uszkodzić cylindra)

- Spężyna SP120 Guarder

dodatkowo zalecam montaż Mosfetu typu ASCU v2 ,V3+ lub marki GATE

 

moc w granichach 430fps na 0,2g

rof w granicach 35bb/s (chiński silnik Golden Egle)

 

Przy dobrym wypodkładkowaniu , trwałość mojego zestawu 2 lata i 3 miesiące jedynie co wymieniłem to sprężyna na SP130 Guarder (460Fps)

Edited by kask314
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Garnek ja wciskałem ten szkielet do G&P i o dziwo pasował tylko musiałem lekko nawiercić dziurę na pin koło spustu bo pin za gruby był.

 

blysk mi się nie grzeje nic sprawdź podkładkowanie i pozycję silnika. Mi głowica shs weszła bez problemów niebieska.

 

U kolegi dokładnie to siedzi i na secie:

GB v2 ultimate

zębatki cymy siwe XYT

dysza pro tech

gumka G&G lufa guardera 363

spring m120 boyi

tłok shs fioletowy

głowica tłoka ACM niebieska

głowica cylindra SHS

prowadnica łożyskowana shs

silnik noedym A&K

Replika to m4 Cybergun inaczej emka cymy

442 fps :icon_smile: nic się nie grzeje i strzela jak porąbane. Rof miły ale nie mierzyłem jak duży.

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Odkopie temat...

Mam komorę GP i szkielet Ultimate z popychaczem + płytka tej firmy

Jaką polecacie dyszę ?

Miałem piłowaną lecz poległa dziś na mrozie ;)

a na nowo to mi sie za cholere nie chce piłować chciałbym gotową kupić

 

Kolega Brzuski piszę że pro Tech ok ale jakiej długości ?

Edited by Luderson
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dziękuję za szybką odpowiedź.

 

Ostatnia sprawa - dysza.

Obecnie SHS do M4 (21,4mm). Już spotkałam się 3 razy z przymusem modyfikacji (piłowanie dysz) pod wymiar, ale tylko dwa przypadki były wykonalne (pierwowzory w SA miały 20,6 i 21,1 w stocku) tutaj jednak custom i właśnie z takim przypadkiem do tej pory walczę w drugiej M4 od EA z wymienionym GB.

Rozchodzi się o dystans pomiędzy komorą a GB - magazynek ledwo wpina się w szyjkę Hopka. Czy ten GB będzie współgrał z komorą KA?

 

EDIT: Może to głupie ale jakiego spirnga polecicie pod taki zestaw:

CORE 13:1

SHS Speed neodymy

 

Rozważałam klasycznie SP120 dla bezpieczeństwa strzałów z niewielkiej odległości, jednak kusi mnie coś mocniejszego

Edited by Ceiterina
Link to post
Share on other sites

Pasowac bedzie. Natomiast nie kupowalbym tego. Skompletuj sobie cos samemu z lekkim tlokiem i glowica tloka.

W jednym zestawie ftk od jbu mialem przypadek ze glowica tloka nie wchodzila do ichniego cylindra oraz kilku innych...

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...