Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 M16 do 1000zł


Recommended Posts

Jest na zbrojowni, casg i co jakiś czas pojawia się na allegro. Tak trudno ruszyć ******* i poszukać?

http://www.casg.pl/p...<br /><br />Poza tym to co chwile są tematy na forum: "Gdzie kupić m4/m16 kwa?", "Czy m4/m16 kwa jest dobre?", "Jakie m4/m16 do 1000zł?" Naprawdę tak trudno zerknąć w dziale którym piszesz i zobaczyć pełno tematów na temat tych replik? Już mnie krew zalewa, gdy widzę setne pytanie dotyczące kwa, choć jest już pełno odpowiedzi na forum.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Jest na zbrojowni, casg i co jakiś czas pojawia się na allegro. Tak trudno ruszyć tłuste dupsko i poszukać?

http://www.casg.pl/p.....

 

Poza tym to co chwile są tematy na forum: "Gdzie kupić m4/m16 kwa?", "Czy m4/m16 kwa jest dobre?", "Jakie m4/m16 do 1000zł?" Naprawdę tak trudno zerknąć w dziale którym piszesz i zobaczyć pełno tematów na temat tych replik? Już mnie krew zalewa, gdy widzę setne pytanie dotyczące kwa, choć jest już pełno odpowiedzi na forum.

 

No to trochę poleciałeś teraz i za głupotę oberwiesz. Na casg nie ma KWA jak widać i to od dawna. Druga sprawa to jeśli nie chcesz pomagać to oszczędź klawiaturę. Zapoznaj się z zasadami tego działu,a jeśli Ci się one nie podobają to ukryj ten dział i po problemie. Już nie wspomnę o tym,że obrażasz użytkownika..

 

Twój post zostawię jako przykład tego czego nie tolerujemy w tym dziale.

Link to post
Share on other sites

Przytaczałem ten przykład już wcześniej więc po prostu wkleję to co napisałem w innym pytaniu o karabin typu M4/M16

 

Jeśli zależy Tobie na M16 to mam kumpla który kupił to:

 

http://www.taiwangun...pj16a3-p-j.html

 

I przez 3 lata biegał bez żadnych zacięć czy problemów. 470 fps, duży ROF, większość akcesoriów jest w pełni kompatybilna, sporo części wzmocnionych. Przydałaby się do tego precka jedynie bo średnica wewn. lufy to 6.08mm i gumka hop up jakaś markowa. Tylko wtedy fps dochodziłoby pod 500 więc na część strzelanek nie byłbyś wpuszczany (przynajmniej oficjalnych lub w budynkach) i musiałbyś strzelać tylko na semi. Aczkolwiek nawet jak już trochę z tą repliką byś biegał i zbił sprężynę to fpsy spadną Ci np. o 50 to tragedii nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem za tę cenę nie warto pchać się w chinczyka i kupić KWA. Ewentualnie jak by zależało Ci na wykonaniu ale napisałeś w sumie że nie to G&P a bebechy też ma całkiem niezłe. Miałem M4 od p&j i nie powiem strzelało całkiem nieźle ale wymagało trochę roboty bo kultura pracy GB była nie najlepsza.

Link to post
Share on other sites

Jest na zbrojowni, casg i co jakiś czas pojawia się na allegro. Tak trudno ruszyć ******* i poszukać?

http://www.casg.pl/p.....<br /><br />Poza tym to co chwile są tematy na forum: "Gdzie kupić m4/m16 kwa?", "Czy m4/m16 kwa jest dobre?", "Jakie m4/m16 do 1000zł?" Naprawdę tak trudno zerknąć w dziale którym piszesz i zobaczyć pełno tematów na temat tych replik? Już mnie krew zalewa, gdy widzę setne pytanie dotyczące kwa, choć jest już pełno odpowiedzi na forum.

 

Do tego działu powinien być dopisek : ,, jestem leniem , dajcie mi wszystko gotowe na tacy".

 

Żeby mi się czasem nie oberwało od wszechmogących .... , masz ponad 50-cio stronicowy temat o emkach kwa w dziale 1 klasa.

Jeśli chcesz pomóc- podaj link do tematu. W przeciwnym razie proszę o powstrzymanie się od wypowiedzi.

 

/ZuBeR

Link to post
Share on other sites

Do tego działu powinien być dopisek : ,, jestem leniem , dajcie mi wszystko gotowe na tacy".

 

Żeby mi się czasem nie oberwało od wszechmogących .... , masz ponad 50-cio stronicowy temat o emkach kwa w dziale 1 klasa.

Jeśli chcesz pomóc- podaj link do tematu. W przeciwnym razie proszę o powstrzymanie się od wypowiedzi.

 

/ZuBeR

 

Podałem dział w którym znajduje sie temat , może jeszcze powinienem przeczytać go za niego i najlepiej kupić replikę ...

 

Panowie ogarnijcie sie troszkę...

 

Zasada działu jest prosta. Nie chcesz to nie pomagaj. Buniek92

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Michale możesz i wydać 5 tyś tylko po co ? Dobrą markową replikę kupisz w przedziale 1100-1500 zł, mam na myśli elektrycznego M4A1.

 

Za kwotę 500-700 zł dostaniesz dobrą replikę boczną, więc moim zdaniem nie ma co przepłacać.

 

Repliki M4

 

G&P

G&G

KWA

 

Jest masa do wyboru wersji, u góry obok "komisu/czatu/forum" masz Sklepy, przeglądnij ich asortyment.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...