Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kolimator wybrać?


Recommended Posts

Witam, mam do Was pytanie, mianowicie jaki kolimator wybrać, odrazu mówię, że nie mam zbyt dużego budżetu max 100 zł lub około jeśli polecicie coś dobrego.

 

Tak więc który lepszy

 

http://www.taiwangun...y_1x35_acm.html

 

http://www.taiwangun...show/17304.html

 

Lub ten:

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/362357

Zachwilę dopytam się wprost na pw, ale nie mogę znaleźć takiego kolimatora w sklepach więc chciałbym się dowiedzieć, czy jest lepszy od tych podanych z taiwanguna.

 

I jeśli ktoś może, to co oznacza to 1x35 lub 1x40, wiem, że pierwsza cyfra to przybliżenie, a następne co to jest? Średnica? (im więcej tym lepiej?)

 

Ewentualnie pokażcie jakieś kolimatory godne polecenia, mogą być używki.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Edited by Tomekwro
Link to post
Share on other sites

Dołączam się do tematu. Szukam kolimatora do 300zl. Nie jestem pewien czy otwarty czy zamknięty, jednak moim zdaniem otwarty lepiej wygląda na replice i wydaje mi się że lepiej się z niego celuje, no ale nigdy nie miałem okazji pocałować z jakiegokolwiek kolimatora. Czytałem poradnik początkującego związany z wyborem kolimatora i raczej mało wyniosłem z tej lektury, więc dajcie propozycje czy otwarty czy zamknięty, podajecie argumenty i dajcie link do kolimatora który uważacie za najlepszy z tej pułki cenowej tzn 300zl max

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi Ci np. o Eotecha do 300 zł to zagadaj do TomkaPL. A co do założyciela tematu , virusotron podał chyba najlepszą opcję. Ponieważ w ACOG'ach acm często padają włączniki lub pokrętła. Nawet powstał poradnik do naprawy takich kolimatorów. Ale to Ty decydujesz.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to wyjdź z strony tego sklepu i nigdy nie wracaj, poszukaj na forum cóż to za cudowny sklep jest ;)

Co do kolimatorów, do których linki podał autor - nie są takie złe, szczególnie że używane chodzą za małe pieniądze - 50,60 zł. Szkiełka najczęściej nie przyciemniają obrazu w nich, plamka nawet ładna i nie duża, byłem z takiego kolimatora bardziej zadowolony niż z najpospolitszych kopii aimpointa. Regulacja działała bez zarzutu i do jasności plamki też nie było jak się doczepić.

Link to post
Share on other sites

Pomyliło ci się chyba z airsoftxtreme bo o airsoftguns raczej złego zdania nie ma, sam u nich kiedyś zamówiłem replikę i przyszła na drugi dzień i działała 3lata i zmieniła właściciela i z tego co wiem działa do dziś bez zarzutu. A jeżeli się mylę to wytłumacz mi co u nich tak złego jest?

Edited by EricSs0n
Link to post
Share on other sites

No okej a polecacie jakiś sklep który posiada w ofercie replikę BOLTA B4A1 i posiada program lojalności cos w stylu za każde wydane 100zl 10pkt w prezencie l. Zależy mi na tym bo za same pkt nakupowalbym od groma kulek bo może zdarzyć się że kupię dobry zestawik a nie będzie mnie stać na kulki... Z góry dzieki za pomoc bez was bym kupił w jakimś lipnym sklepie lipną replikę i to by było .

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/profesjonalny-otwarty-kolimator-laser-4-tryby-11mm-i2759623267.html

 

Proszę, do zastosowań airsoftowych- niczego lepszego do 300zł nie znajdziesz. Ten co ostatni wklejałeś to zwykły chińczyk, nie mam pojęcia czemu taki drogi ale jakościowo na poziomie ichnich aimpointów czyli echem... Gdyby kosztował tą stówkę to jeszcze OK ale na pewno nie 340zł.

Link to post
Share on other sites

Tak tak wczoraj wieczorem sobie poczytalem i wnioskuje jednak że zmienię sklep. Jednak nie znalazłem takiego który ma w ofercie Bolta B4A1 i posiada program lojalnościowy. Przydały by się te punkty na kulki.

Wolałbym kolimator zamknięty raczej

Edited by EricSs0n
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...