Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Deltashop


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest ciekawy, ale jest to asortyment w większości (z tych ciekawych rzeczy) ze sklepu airsoftpro.cz, gdzie ceny są lepsze, kontakt też płaci się w euro/dolcach przesyłka tania, i kontakt świetny. Podsumuję, lepiej brać ze źródła - taniej.

 

Ale np. co do akumulatorów turnigy - spoko ceny spoko akumulatory, pewnie u nich kupie pare.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Też miałem przyjemność u nich kupić parę rzeczy. Na początku wyszedł problem bo dzień po wpłynięciu pieniążków napisano mi, że niestety nie mają na stanie tego co zamówiłem (po prostu ktoś nie zaktualizował dostawy) i proszą o wybranie czegoś innego. To wybrałem inne rzeczy i dokupiłem jeszcze kapelusz i napisałem żeby te 30zł nadwyżki dopisali za pobraniem bo już średnio mi się chciało robić przelew i czekać jak dojdzie. Jak paczka przyszła okazało się, że nic nie muszę dopłacać:). Kontakt super. Mimo małych problemów wszystko bez problemu dało się sprawnie wyjaśnić. Polecam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kupowałem już u nich kamizelkę, Combat pantsy w MC, i EOTech'a 553. Wszystkie przedmioty przyszły błyskawicznie :D Z EOTem był tylko mały problem. Nie działał ;/ Chiński sprzęcik czasem tak ma ;/ Napisałem maila w sprawie tego EOTa. Odpowiedź dostałem błyskawicznie. Jedyne co musiałem zrobić do wydrukować formularz ze strony sklepu wypełnić i wysłać z powrotem do sklepu. Akurat ten uszkodzony kolimator był ostatni jaki mieli na stanie. Poczekałem jakiś czas na dostawę. Od razu po dostawie wysłali do Mnie sprawny EOT :D Sklep BAAAARDZO gorąco polecam, kontakt fantastyczny!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W Delcie kupowałem już zarówno wyposażenie jak i ciuchy, dla siebie jak i dla kumpli z teamu. To co zasługuje na uwagę to błyskawiczna obsługa: zamówienie - dzień przerwy - kurier z paczką (polecam kuriera, ogarnięta firma, zawsze dzwonią przed dostawą, co ma szczególne znaczenie bo jestem często nieuchwytny). Bardzo ciekawy asortyment, regularnie odwiedzam szukając nowych produktów. Polecam wszystkim, znakomity sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziś otrzymałem zamówienie (Comtac II i PTT) wszstko w jak najlepszym stanie, paczka zabezpieczona bardzo dobrze, wzorowy kontakt sprzedawcy bardzo uprzejmi znający się na rzeczy. Polecam ten sklep jak najbardziej. To już nie pierwsze zamówienie moje lub znajomych i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...