Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Deltashop


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Delcie nie mogą doczekać się wreszcie jakichś złych opinii, więc co się dziwić :D

Ze 3 miesiące temu zamówiłem sobie kilka rzeczy, opłaciłem z góry. Jednak brat płakał czemu nie dorzuciłem do zamówienia jego kulek i baterii. Skrobnąłem maila do Delty czy nie dałoby rady dorzucić bratowego zamówienia do mojego i opłacić ten dodatek przy odbiorze. Nie było problemu, paka wyszła z dwoma zamówieniami i dotarła szybko.

W pierwszym momencie myślałem, że bateria brata jest spuchnięta, ale jak okazało się po ładowaniu i strzelaniu, jest idealnie sprawna, a napuchnięta była, bo ta niebieska folia Tunigy została źle nałożona na ogniwo w fabryce, zostało trochę powietrza wewnątrz.

Kolejny plus ode mnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Złożyłem zamówienie we wtorek kilka minut po północy na produkty dostępne na stronie, kurier pobranie, liczyłem że sklep wyśle je tego samego dnia. W środę cisza, dziś (czwartek) dostaje maila, nie telefon, tylko maila że nie mają mosfetu (był priorytetowym produktem do złożenia repliki klientowi). Na stronie nadal jest, że towar dostępny. Zamówienie anulowałem, zamówiłem gdzie indziej, taniej. Czuję się olany ciepłym moczem. Ciężko zadzwonić ? Zawsze można wykonać telefon na koszt odbiorcy...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sklep miodzio jeśli chodzi o zakupy i realizację zamówienia. Szybko i rzeczywiście sprawnie. Natomiast kompletna nędza i olewka w sprawach gwarancyjno - reklamacyjnych. ZERO odzewu na maile, żadnych wyjaśnień, mają Cię głęboko w dupie.

Ten sam mail z którego ochoczo i prawie natychmiast odpowiadają jak chcesz coś kupić, milczy jak zaklęty jeśli chcesz się dowiedzieć czegokolwiek w sprawach reklamacji. Odradzam.

Więcej tam niczego nie kupię nawet jak będą sprzedawać F35 po 1 zł z pełnym bakiem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja także sklepu polecić nie mogę. Realizacja zamówienia faktycznie uber szybka, ale kontakt w sprawie reklamacji to jakaś kpina. Przysłali mi dyszę bore up zamiast zwykłej ( może nie do końca to ich wina bo nawet na opakowaniu było napisane, że to dysza uniwersalna... ) a także uszkodzonego lipola. 4 maile i 3 telefony nie przyniosły żadnej odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Co do dyszy to sprawa jest o tyle śliska, że AirsoftPro dysze BU nazywa przekornie NBU (new bore up), co w całym cywilizowanym świecie rozwija się jako non-bore...

 

Ja na szczęście nie musiałem nic reklamować, natomiast ostatnie zamówienie zamówienie rzeczywiście poszło szybko i sprawnie, przez co nie mogę narzekać.

No dobra, brakuje opcji jakichś sensownych płatności internetowych, bo zwykły przelew jednak roboty nie robi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na początku podchodziłem sceptycznie nie znając za bardzo tego sklepu, poczytałem tutejsze opinie i postanowiłem kupić i teraz z spokojnym sumieniem moge POLECIĆ ten sklep, paczka zakupiona jeden dzień później niz na ganfrajerze, a juz jest u mnie, na gan frajera wciąż czekam.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu się zraziłem ze względu na serwis

- zamówiłem tłok, który po kilku strzałach był pogięty (na ich M170 podczas gdy niby na m190 miał pracować). Tego samego dnia dzwonię, że coś nie halo ten sprzęt, skoro nie trzyma nawet słabszej sprężyny zamówionej również w ich sklepie. Oczywiście przerzucanie winy na złe złożenie (ta, akurat- LL, AA, PDI chodzą idealnie). 100zł w plecy, a byłoby 500zł gdybym nie rozkręcił w porę karabinu i nie wyjął tłoka zdzierającego teflon z cylindra za 400zł.

 

Oczywiście nie winię deltasów za towar od airsoftpro, ale za brak jakiejkolwiek pomocy w załatwieniu sprawy - bądź co bądź kupiłem go ze względu na opis wytrzymałości.

Link to post
Share on other sites

Tym razem trochę lipa.

Gumka Maple Leaf AEG, którą zamówiłem nie miała w zestawie dystansera, prezentowanego na zdjęciach na www sklepu. Chodziło mi głównie o niego, dlatego wziąłem betonową wersję gumki o twardości 80, gdyż ogarnięte twardości były wyprzedane. Cóż, jutro wyjeżdżam na kilka tygodni i nie będę się bawił w zwroty. Pozostaje jedynie ściągnąć to drugi raz z innego sklepu, a na tej sprawdzić czy wogóle Maple Leafy zgrywają się z dyszą u mnie w replice.

Sklepie zweryfikuj dostawcę, bo w oryginalnym produkcie dystansery są w pakiecie. Albo jakaś pechowa sztuka, albo ściągacie lewe gumki.

Btw, jest problem ze stroną. Na komputerze często pojawia się informacja o niebezpiecznym połączeniu, podczas poruszania się po stronie. Na tablecie, od kilku dni strona nie wyświetla się wcale. Jedynie skromny napis "Fatal Error".

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Co do Maple Leaf to dystansery nie są w standardzie... Ściągałem z HK i były bez. Ale Dwlta w rzeczy samej pisze na stronie, że dystanser dołączony do gumki...

Co do strony to zgadzam się z kolegą powyżej.,bo u mnie na fonie (Z1) nie mogę dokonać zakupu- "połączenie nie jest prywatne"...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Gdyby napisali poprawnie nazwę na ich stronie to bym nie szukał u zagraniczych sprzedawców... A ich wyszukiwarka niestety wyróżnia pisownię razem i rozdzielnie...

 

gloomer, a brałeś też od nich? Zwiedli mnie swoja ofertą i zamówiłem jednego gumiaka żeby tego nub'a mieć oryginalnego i dupa... Przyszło z dystanserem plasticzanym typu "H" ... Ale mnie rozczarowali... A najfajniejsze,że nie mogę wysłać do nich listu reklamacyjnego z ich formularza, bo wyskakuje błąd... Jutro zadzwonię...

A na razie nie polecam, bo to jawne granie w kulki z klientami...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uwaga, cytuję:"...w nowej dostawie nie otrzymaliśmy w zestawie

dystanserów, po kontakcie z dostawcą mamy informację, iż owe dystansery nie

będą już dołączane do gumek.

 

Bardzo przepraszamy za pomyłkę, wynikło to z naszej nie uwagi, dostawa nie

została poprawnie skontrolowana. "

Zaproponowali zwrot częsci pieniędzy albo odesłanie na ich koszt... Niby w porządku i na poziomie, ale niestety niesmak pozostał, bo zależało mi na tym dystansie... Chyba go sobie zrobię sam...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zakupy w 100% pozytywne, a tak szybka realizacja jeszcze mi się nie przytrafiła chyba :) Pieniądze przelane ok 1 w nocy (z pon. na wtorek), we wtorek wysłane, dziś paczka u mnie :D całość zajęła ok 30 godzin, co naprawdę się ceni :D

POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Dzis zamówiłem właśnie gumke maple leaf 60 st. No i opis ze dystanser jest, pisze w uwagach do sklepu ze zalezy mi na dystanserze. Dzwonie, dzis wyjdzie ale nie ma dystansera, mówie, że na stronie w opisie jest zawarty. Ale nie ma. Kolega nie zmienił opisu. OD STYCZNIA??

 

Paczkę wysłali z tego co widze, zobaczymy jak dojdzie.

Niestety po logowaniu do nowej strony, nie widzę swoich dawnych zamówień, dane do wysyłki musiałem wpisywać od nowa.

Plus spory za szybkie płatności internetowe.

Link to post
Share on other sites

Ja czekam na rozpatrzenie reklamacji. Ewidentnie bowman nie działa poprawnie po podpięciu do PTT bo lekki ruch w osi i raz działa raz nie. Ale według serwisu działa poprawnie booo sprawdzali na swoim radiu i wszystko bangla. Dziwne, że na innym moim radiu jest to samo a a drugi bomwan w moim radiu działa poprawnie . Poinstruowałem ich jak mają przeprowadzić test no i czekam.

 

Up w sprawie.

No i Delta odesłał produkt bez wcześniejszych uzgodnień. Wysłał paczkę do paczkomatu z którego najczęściej odbierałem...trochę to słabe i jeszcze nie odesłali paragonu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...