Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Deltashop


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem Baterie, tego samego dnia jak dotarł przelew nadano przesyłkę. Ku memu zdziwieniu na dzień następny przesyłka już dotarła. Całe transakcja trwała tylko 2 dni. Polecam i na pewno będę robił jeszcze zakupy.

z polecenia Ghost-a kupiłem LiPo i sam dobralem kolejne LiPo. Bardzo dobra cena, szybka wysyłka, profesjonalna obsługa - zdecydowanie polecam
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

Po problemach z przelewem pieniężnym, w końcu dostałem paczkę. Zamówienie złożylem na 400,90 zł (bowman, ptt, 3 baterie 1400 mAh i bateria 2650 mAh) a otrzymałem przesyłkę, o wartości 333.99 zł (bowman, ptt, 2 baterie 1400 mAh i bateria 2650 mAh). Standardowo nikt telefonu nie odbiera, nie zostałem nawet poinformowany o zmianach w moim zamówieniu. Nie polecam.

 

[edit]

Pisz poprawnie!

K2

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Zobaczyłem na fejsie ze mogą ściągnąć pierdoły z EB a miałem stamtąd coś zamawiać, ale że leniwe ze mnie zwierzę to napisałem do sklepu, nawet mimo godzin wieczornych, obsługa sklepu odpisała, podała cenę za graty, nie kazali wpłacać zaliczki za pierdołę za 37zł. Poprosili tylko poczekać ok 2 tygodnie. Luz. Skontaktowali się ze mną, że towar do nich dotarł, zrobiłem zamówienie przez stronę na inne tez rzeczy, puściłem przelew, potwierdzenie przelewu - paczka następnego dnia u mnie, wszystko ładnie zapakowane, cacy. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Tym razem zamówiłem baterię (Li-Po to jest to czego brakowało mi w karabinie - teraz to normalnie urywa tłok ;-)) i kulki - wszystko przyszło (tak jak i za pierwszym razem) szybko. Możliwość wysyłki Paczkomatem, również na wielki +. Oczywiście POLECAM!!! :-)

Link to post
Share on other sites

Kupowałem plecak wisportu w kamuflażu DPM (w żadnym innym sklepie go nie było). W czasie 24h otrzymałem informację o zrealizowaniu zamówienia, a kurier trafił pod me drzwi następnego ranka. Zero szkód wyrządzonych przez transport. Słowem ocena 1/10 Mocna 10!

Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie, wszystko super. Wpłaty księgowane nawet poza godzinami pracy, więc nie ma żadnych obsuw w czasie realizacji. Zamówiona bateria zapakowana pancernie, nie ma bata, nawet najbardziej nierozgarnięty listonosz by jej nie uszkodził :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dwa zamówienia, za pierwszym razem kurier Siódemka - wszystko sprawnie i szybko. Drugie zamówienie za pośrednictwem paczkomatów i już tylko szybko. Niedopracowany system paczkomatów na stronie sklepu- w praktyce musiałem samemu wyszukać nr paczkomatu i dodać go w komentarzu do zamówienia. Brak faktury VAT mimo poprawnego wypełnienia formularza oraz późniejszy brak kontaktu ze strony działu obsługi klienta. Ogólnie polecam, aczkolwiek niesmak pozostał.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Polecam ten sklep obsługa na 6 +.

Zamówiłem u nich 2 paczki kulkę G&G i paczka dotarła ciągu 2 dni do mnie.

 

Drugie zamówienie w sklepie gumke hop up G&G. Całe transakcja trwała tylko 2 dni. Polecam i na pewno będę robił jeszcze zakupy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Super sklep, gorąco polecam. Zakupiłem u nich części za dużą sumkę i zależało mi na dostarczeniu ich na następny dzień przy płatności przelewem. Zadzwoniłem do nich i spytałem czy to możliwe, okazało się że obsługa jest świetnie nastawiona względem klienta i wysłałem im po prostu potwierdzenie dokonania przelewu na maila ( jak mi poradzili ) i faktycznie paczka była następnego dnia szybciej niż się obudziłem :) Wielki plus za komunikację z klientem, paczka była kompletna i jest mega zadowolony z tego sklepu :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamówiłem i zapłaciłem przelewem zespół spustowy+sprężyna+tłok do VSG i inne rzeczy (w sumie droga zabawa około 1000pln) w niedziele i w środe rano paczka została dostarczona. Zaskoczyło mnie, że w trakcie zamawiania nie dane mi było dokonać wyboru sprężyny którą chcę kupić w ramach danego pakietu upgradu (wybór od M140 do M190) ale załatwiłem to poprzez bezpośredniego emaila do sklepu. Odpowiedzi na emaila nie otrzymałem ale w paczce którą dostałem znalazłem to co chciałem + gratis kubek stalowy. Ogólnie w porównaniu z innymi znanymi mi sklepami (np. gunfire, specshop) nierozpieszczają komunikacją ale załatwili spawe szybko i sprawnie. Polecam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No cóż muszę napisać negatywną opinie o sklepie. Zamówienie zostało wysłane do innego paczkomatu niż chciałem a email z numerem paczkomatu został od razu wysłany po złożeniu zamówienia. Rano zadzwoniłem z prośbą o przekierowaniu paczki od razu do poprawnego paczkomatu bo jeszcze był w paczkomacie nadawczym. Teraz dostaję maila, że paka już jedzie do błędnego paczkomatu więc zadzwoniłem znowu do sklepu i dostaję info, że paka musi być dostarczona do błelędnego paczkomatu, zabrana, przerzucona na sortownie i później dopiero do poprawnego paczkomatu. Tej paczki pilnie potrzebuję na weekend i nie mogę ryzykować, że coś na tym procesie padanie i powiedziałem, że odbiorę pake z błędnego paczkomatu. Co mi się nie spodobało? Brak kontaktu od strony Delty jak będzie wyglądał proces i ironia ze strony pracownika. Gdy powiedziałem, że wyrażę swoją opinię na portalu i tu cytuję "Tylko niech Pan porządnie nasmaruje". Chyba pracownik nie dba o opinie sklepu.

Link to post
Share on other sites

Szybkie zamówienie i sprawna realizacja. Przesyłka dobrze zapakowana . Szkoda że nie ma już opcji odbioru osobistego... najlepiej blisko cywilizacji :icon_razz2:

 

gloomer > Nie żebym bronił sklepu ale może paczkomat docelowy był już pełen i nastąpiło przekierowanie do alternatywnego? Ja raz tak miałem robiąc zakupy w sklepie z elektroniką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...