Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M60 p&j - z czego wsadzić dysze.


Recommended Posts

Witam. Kończy mi się dysza w m60, jest spękana. Otwieram sobie asg-shop'y i przeglądam....i nic. Jest wszytsko do m16, m4, ak, g36 itd. żeby aby gdzieś była do m249 ale też nie ma. Z czego będzie pasowała dysza do tej broni ? Pozostaje szukać tylko fabrycznej poprzez serwis czy może sie orientuje ktoś z czego dysza będzie kompatybilna. Gearbox to v7.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Powiedz mi tylko czy komora w m60 P&J/A&K jest taka sama jak w m249, bo wiem, że gearbox jest taki sam. Ja mam m249 i pasuje ogólnie dysza od m16/m4. Mam zestaw bore-up elementa do m16 i komore CA ( chociaż stockowa też podchodziła, ale ją wymieniłem)

Edited by tred211
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Powiedz mi tylko czy komora w m60 P&J/A&K jest taka sama jak w m249, bo wiem, że gearbox jest taki sam. Ja mam m249 i pasuje ogólnie dysza od m16/m4. Mam zestaw bore-up elementa do m16 i komore CA ( chociaż stockowa też podchodziła, ale ją wymieniłem)

 

GB w M60 nie jest taki jak w M249 ,komora również.

 

Wracając do tematu dysza do M60 jest niestandardowa,napis do kilku sklepów np do TaiwanGun,SpecShop i GunFire że nie mają takiej dyszy w serwisie.Możesz też napisać do tego sprzedającego na allegro (link niżej) kiedyś dorabiał dysze na zamówienię koszto ok 50zł.

 

http://allegro.pl/sklep/20377729_revolution-asg-shop

Edited by Ryba1993
Link to post
Share on other sites

No i dysza nie pasuje na króciec w głowicy, jest za wąska. Śr. wewnętrzna tej dyszy to ok.5.5mm natomiast króciec ma niecałe 6mm. Skoro mam tą dysze w rękach to postanowiłem ją dopasować. Wiertłem 6mm przejechałem ją od wewnątrz i wszystko byłoby super, gdyby mi przy wyciaganiu wiertła nie zadrżała ręka i urwałem częśc za która łapie listwa dosyłacza. Mam teraz dysze w 2 kawałkach :D

Zapytam na Taiwangunie o oryginalną, przynajmniej przerabiać nic nie trzeba będzie.

Link to post
Share on other sites

Ta dysza z airsoft pro po rozwierceniu na 6mm będzie pasowała na pewno, tylko trzeba sie do porządku przyłożyć do tej przeróbki bo to żadna filozofia. Ale jak sie na pecha to można spier**** wszytsko :)

Szkoda, ze robią niestandardowe częsci, ale dla m60 warto sie powysilać i poszukac, pokombinowac.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...