Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stockowa bateria


Recommended Posts

Witam, otóż mam pewien problem z stockową baterią. Po ładowaniu 3,5 godziny ładowarką o napięciu 450mA ( bateria stockowa 1500mAh ) po zostawieniu jej na noc bateria jest jakby pusta ,a gdy naładuje potem znowu na jakieś 4 godziny to działa tylko przez pół hi-capa mp5. Wiecie może czym jest to spowodowane? Bateria jest jeszcze na gwarancji w Gunfire.

 

Kupiłem również ładowarkę Baltimexa z przekonaniem że ona da radę. Paczka z ładowarką ma przyjść w poniedziałek lecz jak przyjdzie to co zrobić z baterią żeby ją wskrzesić?

 

Taka ładowarka :

http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/ladowarki/ladowarka-rozladowywarka-procesorowa-do-akumulatorow-o-napieciu-od-2-4v-do-12v-mw.html

Link to post
Share on other sites

Mam tą samą ładowarkę i dobrze mi się sprawdza.

Ustawiasz ilość ogniw w aku , prąd ładowania i tyle.

Posiada również funkcję rozładowania i po podłączeniu batki tak bym zrobił: rozładowanie/ładowanie.

Ładowarka sama zacznie ładować po rozładowaniu, żółty kolor zmieni się na czerwony i na zielony kiedy bateria będzie naładowana.

Link to post
Share on other sites

Witam, ładowarka przyszła i rozładowuje ją przez "szczypce" ponieważ nie ma końcówki Tamya mała. Moje pytanie jeszcze polega że posiadam fabryczną baterie z zestawu JG070MG i namacalnie widać że na tej baterie jest 7 ogniw w układzie ===| napięcie baterii wynosi 8.4v. Ładować na baterii na 6 czy 7 cells?

 

Edit@

Po ładowaniu godziny natężeniem prądu 230mA ładowarka pokazuje że jest już pełna

Edited by HadoPL
Link to post
Share on other sites

Po pełnym naładowaniu baterii działała świetnie lecz na następny dzień była padnięta. Ładowalem ładowarką na 7 ogniw i prądem ładowania 300mA. Co można zrobić by ją wskrzesić ? Tą baterię naładowalem baterię i rozładowałem powtórzyłem cykl 2 razy. Jeżeli wiecie o co chodzi, to prosiłbym również o rozwiązanie.

 

Uźytkownik Lesio zaproponował baterie Ni-Mh za 30 zł nową więcej informacji podam potem i ocenicie czy warto.

Edited by HadoPL
Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Ja mam takie pytanie. Używałem stockowej baterii to mojego CM003 (Ni-MH 2/3^1200mAh ; 8.4V). Niestety, już nie żyje. Ładowałem Imax b6 na ustawieniach domyślnych. Niestety, po roku już zmarła i muszę zakupić jak najszybciej nową. Teraz moje pytanko:

Rozumiem, że kupić LiPo, bo ponoć są najlepsze, czyli muszę wtedy zmienić przejściówkę w broni? Ktoś ma doświadczenie z tą bronią, jaki akumulator byście polecili???

Pozdrawiam

Render

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...