Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GFC Energy- baterie


Recommended Posts

Miał ktoś może baterię GFC Energy, bo sprzedają je na gunfire po całkiem niskich cenach i się zastanawiam, czy warto kupić. Wiem, że najlepsze są Firefoxy, ale obecnie nigdzie nie mogę dostać takiej jakiej chcę i to po przyzwoitej cenie (bateria pod dekiel, więc trochę kłopotliwa w zakupie).

Prosiłbym o opinie użytkowników tych akumulatorów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

mam ją ja od niedawna, i mój kolega trochę dłużej. Jest ok, nikt nie narzeka. i oczywiście wielki + że dostaje się napój energetyzujący

gratis :icon_biggrin:

w zasadzie zamówiłem batkę tylko dla niego.

 

joke :icon_biggrin:

 

EDIT:

ja mam batkę 8,4 kolega 9,6 i jesteśmy zadowoleni. ( nie stickową)

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites

Miałem takową baterie 9.6V 1600Mah, i byłem zadowolony.

 

na pełnej bateri, 3-4 Hi-Capy ( 370kulek ) to nie był wielki wyczyn.

 

moja chińska 1200 9,6V potrafi na m120 wypluć 5 hicapów bez problemu.

 

mam ją ja od niedawna, i mój kolega trochę dłużej. Jest ok, nikt nie narzeka. i oczywiście wielki + że dostaje się napój energetyzujący

gratis :icon_biggrin:

w zasadzie zamówiłem batkę tylko dla niego.

 

joke :icon_biggrin:

 

EDIT:

ja mam batkę 8,4 kolega 9,6 i jesteśmy zadowoleni. ( nie stickową)

 

ile kulek udaje się wypluć na jednym ładowaniu? jak się sprawuje teraz w niskich temperaturach?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Odświeże temat.

Czy ktoś, kto już trochę (powiedzmy kilka miesięcy, a nie dwie czy trzy strzelanki) używa tych batek mógłby się o nich wypowiedzieć? Padł mój Firefox i szukam jakiegoś sticka. Lipo nie wchodzą w gre - aktualnie brak gotówki na takie fajne rzeczy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam baterie 8,4 1600 mAh od GFC 4 miesiące i moge powiedzieć że różnie to bywa. O ile masz jakąś ładowarke (chociażby tą od redoxa z balancerem za 40zł) to powinna potrzymać więcej niż moja, w której mam problem z napięciami.. Mój kolega kupił identyczną baterie miesiąc temu i już poszła na śmietnik bo mu się rozlała. Co prawda obie działają, ale żadna nie ciągnie mojej giety z m130 i silnikiem GFC. Na mrozie jest jeszcze gorzej. Nie wiem jak z pakietami o większym woltarzu.

Link to post
Share on other sites

Mam kilkanaście li-po i kilka ni-mh

Nie siadła mi nigdy ani jedna bateria (1100-1600). Średnio po 2k kulek. Ładowane przez Power Bean Major 0,5A. Dbam o nie itp,itd aby wydłużyć żywotność.

Co do dziwnych sytuacji:

- Jeżeli ją rozładowuję i chcę naładować na maxa (sprawdzić ile pokaże Mah) to czasem od niby 0 dobije do 400. Po 2h ładuje znowu... i znowu dobija np 500 i tak aż do maksymalnej pojemności. Trochę to dziwnie przebiega, ale jak pisałem- nie zawiodła mnie ani jedna sztuka.

Posiadam też kilka-naście Turnigy nano-tech i nie widzę różnicy, a nawet powiedziałbym, że szybciej ucieka z nich moc. Ale nie sprawdzałem tego bo każda replika chodzi inaczej, ale takie zostaje wrażenie:)

 

Moje zdanie:

Jeżeli nie macie dobrej ładowarki mikroprocesorowej i alarmu/miernika to nie ma znaczenia jakiej firmy kupicie aku bo i tak je w końcu ,,zepsujecie'' przez złe ładowanie, albo rozładowanie poniżej minimum. Padały tak Redox-y, Turnigy, więc i padną GFC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...