Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Widziałem to już 2-3 razy w różnych ofertach i nigdy nie znalazłem do zakupienia osobno.. gdzie to dorwać i czy w ogóle coś daje?

CHłopaki, przejdźcie na wątek o swd a&k, tam jest wszystko ( 90% na 1 stronie). Gfgwd to po prostu ta sama replika tylko inaczej oznakowana

Link to post
Share on other sites
  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nie pominąłem, tylko że była też dyskusja o montażu optyki bo do GFC oryginalna nie pasuje a do A&K pasuje, czy to dotyczy również nieoryginalnych, czy po prostu są dwa rodzaje?

Tam gdzie pisałem, to rozmowa była o stalowym montażu lufy, nie optyki. Optyka - zarówno kopia jak i oryginał pasują zarówno na a&k, koera jak i na gfc, bo to to samo tylko inne kolorki i wincyj śrubek niektóre mają. Po prostu trafiła się partia gfgwd z wadliwie odlaną szyną na body.

 

Tak jak chłopaki piszą - bierz co taniej wyjdzie. Ja bym brał używkę z komisu za 300-350zet, najsamprzykład:

http://olx.pl/oferta...html#51747f9f22

albo z optyką i bebechami:

http://olx.pl/oferta/swd-dragunov-gfc-luneta-asg-CID767-IDdW7HN.html#51747f9f22

 

bo czy używkę czy nówkę, trzeba rozkręcić w mak i konkretnie skręcić by to sensownie strzelało.

 

A i jeśli chcesz używać napędu sprężynowego strzeż się swds, czyli wersji ze składaną kolbą - zarówno ares jak i lepiej rozwiązany a&k. Poza tym, że sa cięższe i ciut gorzej wyważone niż klasyk swd, to obydwa mają dłuższą kolbę, a ares ma mniejszą rączkę przeładowania, przez co o ile się nie ma genów orangutana i łap po kolana, to naciąganie wszystkiego powyżej m150 staje się uciążliwe.

 

Swds za to pięknie hula na konwersjach gazowych :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Mi z kolei podali linki do magów A&K i kazali dodać je do obserwowanych. Czyli w skrócie będą jak będą.

Ale czy na pewno magi A&K pasuja do GFCSWD?

Tak, springi a&k (oraz ich elektryk), gfgwd, koer i ka to jedna ryba, różnią się duperelami typu rozmiar śrubek i kolory bebechów. Magazynki mid są identyczne i ich nie ma w sprzedaży.

Obserwować dostępność zawsze sobie możesz, za rok lud dwa przyjdzie Ci info że JUŻ znów są dostępne.

 

Na szczęście swego czasu były 3 swd w ekipie i nakupiliśmy sporo magów, tak jestem swego rodzaju burżujem bo używam 5 sztuk ;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U krakmanów też są ,a wcześniej były na deltahsop. Ogólnie - chwilowy kryzys jest raczej zażegnany.

 

Ano, aczkolwiek Krakmani troszke popłynęli z ceną w stosunku do Redberet'a.

Magi wczoraj przyjechały, wszystko dobrze hula w gunfirerowym svd. Magi były od A&K i nawet dorwałem w tym sklepie uzywanego hicapa za 20zl. Dobry deal jak dla mnie. Oby kryzys nie powrócił :P

Link to post
Share on other sites

No pierwszy taki kryzys na magi odkąd repliki a&k weszły, a będzie już 6 lat. Na początku były jedynie grzechotki, ale jak już się midy pojawiły po kilku miechach, to problemów z dostępnością nie było, a już zwłaszcza po tym jak koer i gfc wypuściło swoje klony i midy.

 

Tak bajdałej, to mam kolbę z ostrego swd na sell. Paczać na komisie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam gdzie dostanę taka podkladke zabezpieczajaca ktora jest wciśnięta od środka do tej dźwigni otwierania pokrywy zamkowej ? Albo czym można to zastąpić ? To chyba cod takiego bylo jezeli dobrze pamiętam http://prowadnica.co...ihl-8-x-13-.jpg

Panie, wchodzisz do sklepu z łożyskami lub lepszego żelaznego i nonszalancko mówisz: "Poproszę seger numer 5!" a najlepiej kup 3 (pierwszy zgubisz, drugi zepsujesz, trzeci założysz) i po sprawie.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Koledzy, jakie magazynki pasują do SWD GFC ?

 

edyta: doczytałem, że tak - gdzie je można kupić, oto jest pytanie ?

Tydzień temu wziąłem 2 ostatnie sztuki magów koerowskich z cytadeli.

Z tego co się orientuje, to obecnie znów posucha i brak dostępności na sklepach. Może coś na rynku wtórnym, np: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/829932

Żebyś się czasem na cybergunowskie z militaria.pl nie skusił, bo nie pasują.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...