Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka na sprężynę.


Recommended Posts

Witam.Jestem tu nowy na tym forum więc jak bym się pogubił to z góry przepraszam. Przechodząc do setna tej sprawy. W ASG bawię się dobre 3 lata i ze szturmowca/zwiadowce poproszono mnie o to bym był snajperem wyborowym. Zgodziłem się. I teraz się zaczynają pytania. Chciałbym kupić snajperkę na sprężynę, model mam uczajony. Jest to http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/mb-08-olive.html

-Czy polecacie coś innego?.

1. Czy ciężko naciąga się w niej sprężynę?

2. Jaką lunetę dokupić?

3. Czy nie będzie z nią problemów podczas używania? np. coś się ułamało czy pękło

4. Celność?

*Modyfikowanie broni.

Co radzicie dokupić po skończeniu gwarancji?

Link to post
Share on other sites

Mianowicie snajperem chcę być z własnej woli a padło tylko takie zapytanie bo potrzebny jest jeden. A bycie snajperem w mojej grupie będzie polegało ustawieniu się z boku i pilnowaniu pleców oraz na zaskoczeniu przeciwników atakiem z innej strony. Zależy na jaki scenariusze gramy i w jakich miejscach.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca prawda. Inny jest tłok, cylinder, zębatka tłokowa, dysza, listwa popychacza.

Nie do końca prawda. Inny jest tłok, cylinder, zębatka tłokowa, dysza, listwa popychacza.

Tym to akurat się nie przejmuję bo części dostanę na internecie a mam kolegę co bez problemu sobie z tym poradzi.
Link to post
Share on other sites

No i nadal bedziesz .... aegowcem szturmowcem seriowcem :P

 

Snajperstwo według mnie to również klimat 4-o taktu jak sobie tworzysz wybierając do tego replikę. Co z tego, że ty oddasz 1-en strzał a koledzy całą serie w Ciebie kiedy już Cię wypatrzą ?

Skoro piszesz, że kasa "jest" kup sprężyne i w Mancrafcie przerób na co2, dołóż preckę, ustaw odpowiednio ciśnienie gazu i zaskakuj z ukrycia.

Jest to bardzo fajna satysfakcja jak kogoś ubijesz choćby 1-en raz przed ubiciem Ciebie :P

Ewentualnie to sr ale zblokuj go na singla by serie Cię nie kusiły. (ale to ewentualnie jak jednak wolisz elektryka)

Link to post
Share on other sites

Hej.

 

Aby SR od PJ miało sens w znaczeniu snajperstwa musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami rzędu 1500 zł. W tym wypadku lepiej kupić SR25 od ClassicArmy (tam wkład ograniczy się do 800-1000 zł). Jeśli zaś tak spodobała Ci się SR, że nie poskąpisz, kup SR25 od G&P (niedostępne w kraju... chyba).

 

Baj di łej, z twoich wypowiedzi wynika, że tak na prawdę masz być szturmowcem, bo samo zachodzenie "od boku" to żadne snajperstwo, że już o pilnowaniu pleców nie wspomnę. Zabawę w snajpera zacznij od zrobienia ghille, bo to ABSOLUTNA podstawa. Naucz się działać w ukryciu (nawet z replika szturmową) i wtedy inwestuj w inną broń. Sprężyny wcale nie są złym pomysłem, bo są ciche, a ich tuning i tak wyjdzie ci podobnie, że już o możliwości "ugazowienia" nie wspomnę. Pytasz o lunety. Nie ma opcji aby snajper używał lipy za 100 zł, którą rumuni wciskają na Allegro. Nie będę ci wciskał lunety U.S. Optics za cenę kilku replik, bo w AS taka optyka nie będzie potrzebna, ale zacznij poszukiwania od lunety typu Blog z wieżyczkami typu snajper i ewentualnie regulowaną paralaksą (regulacja paralaksy w AS przydaje się raczej do określania odległości od celu w prymitywny sposób, ale... fajnie mieć tą możliwość :) ). Koszt wartej uwagi lunety to około 300 zł. Zerkaj na te ze średnica obiektywu w okolicy 40 mm. Odnosząc się do pytań o celność, będzie ona zależna od Twojego wkładu w replikę i układu lufa-komora HU-gumka HU.

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że zwykły zwykły Polski mundur wystarczy a z czasem na ghille go przerobić. Jak masz hajs to mógłbyś pomęczyć się ze ściągnięciem vsr-10 TM i ją tuningować jak chcesz sprężynę, a jak zdecydujesz się na gaz to w sumie vsrka też może być ale byłoby mi jej trochę szkoda :/ (dlatego wybrałem mb-01 + konwercha na gaz :D).

Link to post
Share on other sites

Są gaziaki, które strzelają, nawet przy bardzo niskich (20 kresek poniżej zera) temperaturach.

Jeśli chodzi o te nieszczęsne ghillie- kup byle jaki, byle w miarę lekki i przewiewny mundur (Fleck, DPM są dobre i tanie), do tego siatka, juta, barwniki do niej i jedziesz.

Link to post
Share on other sites

Podepnę sie po części pod temat jeśli już mowa o SR25. Posiadam właśnie taką replikę od PJ i poszukuje do niej magów. Ktoś sie orientuje czy wogóle jakieś reale/low(byle jednorzędowe) do niej były produkowane? Bo nigdzie na żadnym sklepie poza grzechotkami nic nie ma :(

Edited by seba1b
Link to post
Share on other sites

Dexter, usiądź, wypij herbatę, zjedz coś, bo cukier ci spadł i bzdury pleciesz. Nie wiem jaki polski mundur maskuje lepiej niż ghille i NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA jaki snajper gra bez ghille, ale gracz z mocną repliką to taki snajper jak z koziej dupy trąba. Maskowanie to podstawa, czy ci się to podoba i się z tym zgadzasz, czy nie. Jeśli zaś chcesz podyskutować o optyce, bring it on, z tym, że na privie, bo po co śmiecić temat bijąc pianę. Może się dowiem czegoś ciekawego, człowiek się uczy całe życie.

 

W oczekiwaniu na priva od Dexa, polecę, jako bazę do ghille, zielony kombinezon lotniczy (niemieckie są w miarę tanie). To dosyć wygodny ciuch, ale faktem jest, że nada się każdy stary mundur w odpowiednim maskowaniu, o ile masz czas i chęci. Strój krzaka nie musi być mega drogi, a po necie lata mnóstwo informacji na temat jego robienia. Jeśli jednak chcesz coś lżejszego to może faktycznie ten kaptur z osłona na plecy byłby dobrym wyjściem. Swego czasu ktoś sprzedawał je na Allegro, wcale niedrogo.

 

seba1b, napisał bym do Gunfire, ja od nich brałem magi, teraz nie ma ich w ofercie, ale znając sklep jest szansa na sprowadzenie. Inaczej komis, jak napisał Reegz.

Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz, że i ja nie biegam z taką replika od dłuższego czasu? Cały temat strzelectwa na duże odległości i maskowania kręci mnie także znacząco daleko poza AS. Nie bądź taki i dziel się wiedzą, a nie hejtujesz (czy jak to się pisze...), po to jest to forum. Skoro tak długo grasz w tej roli, wiesz dobrze, że dla snajpera (nie strzelca wyborowego) maskowanie to podstawa, a czy to będzie ghille czy viper hood, to już inna kwestia. O mundurze pisałem ogólnie, bo to pojawiło się dalej, podzielam twój pogląd na jego temat. Notabene, skoro masz dwa komplety ghille w piwnicy, może chciałbyś się jakiegoś pozbyć ? Pytam zupełnie serio i w razie co daj znak na tym nieszczęsnym pw.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...