Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawowe informacje !!!! Przeczytaj koniecznie !


Recommended Posts

Witam.

 

Dział forum, który właśnie oglądasz jest poświęcony tanim replikom typu Air Soft Gun o napędzie sprężynowaym.

Zanim zadasz pytanie, uważnie poszukaj informacji na wybrany temat. Pomocnym do tego celu może być przycisk "Szukaj, znajdujący się w menu wyboru na górze strony.

 

Jeżeli uznasz, że temat który założyłeś jest skasowany, prześledź uważnie forum, na pewno jest już taki temat, lub skontaktuj się z moderatorem:0-700 700 700 :lol:

 

Miłego i owocnego czytania !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dodatkowo uprasza się o wykorzystywanie mózgu!

Zanim wyślesz posta przeczytaj że, to co udało ci się nabazgrać, rozumiem że można popełnić błąd (ba! sam je popełniam!) ale nie w każdym zdaniu po 4 razy ! Zabrania się przeklinania i w ogóle wszystkiego niezgodnego z netykietą – do osoby, która łamie jakiekolwiek prawo tego forum na podforum, które moderuję zostanie wysłane ostrzeżenie. Jeżeli błędy/niezgodności nie znikną po 24h post zostanie usunięty.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio często zdaża się, że na forach o tanich replikach zakładane są wątki o replikach firmy HFC. Chciałbym zwrócić uwagę niektórym/nowym użytkownikom forum, że wyroby firmy HFC zaliczane są do "normalnych" replik, zatem proszę zakładać je tam, gdzie ich miejsce. Tanie repliki są produkowana m. in. przez takie firmy jak: Umarex, Cyma, Well, Weibao itp.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...