Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przestrzeliwaliśmy z kolegą gietę wczoraj przy odczuwalnym wietrze i wrażenia takie:

celność była dużo lepsza na 0.2 niż na 0.25 replika jest troszkę za słaba na 0.25 najzwyczajniej 350fps to za mało.

Dlatego celuj w 0.23/0.2

Niestety nie mieliśmy możliwości przestrzelenia 0,23.

Link to post
Share on other sites

Ja byłem celem xD Poszedłem jakieś 40-45m dalej i odwróciłem się plecami XD

I w domu jeszcze się w środku bawiłem i blowbacka odłączyłem mag nie chciał podawać dałem szwagrowi strzelać i w sumie po 1200bb padła batka ;( I nie postrzelałem ot kolega hop siupa wyregulował. Ale tak statystycznie to z 0.25 trafiał na 30-40% strzałów a z 0.2 na jakieś 70% ?

Dodam że kulki 0.25 gfc rockets a 0.2 pejoty.

Więc test mało dobry ale zawsze ;)

Link to post
Share on other sites

Stwierdzam ze sa słabe, bo po odbiciu od poduszki !!! pekają... Masakra a od sofy na której ułożyłem tarczę to z 15m robią się straszne wgniecenia. Kolega dał pejoty to nic sie z nimi nie dzieje oprocz odbarwień lekkich.

Link to post
Share on other sites

No i jedna doszła teraz czekam na tą z taiwaguna

Ogólnie replika sprawia wrażenie solidnej , ma fakture body matową .Kultura pracy jest bardzo dobra jak na replikę za 448zł Filmik niżej tak samo powiem o wykonaniu i bajerach .

W sumie tez nie jest idealna u mnie na li po 11.1 podaje co 2 kulkę i na auto i na semi na 9.6 nie sprawdzałem gdyż udało oddać po wyjęciu z pudełka tylko 3-4 strzały i padła

tutaj daje filmik mojego autorstwa

http://www.youtube.com/watch?v=-znrsabc3T4

No i fotki

DSC_0023.jpg

Strasznie w oczy rzuca się ta szpara na gb

DSC_0032.jpg

 

 

DSC_0035.jpg

 

Mechanizm BC

DSC_0039.jpg

 

Szybka wymiana springa

DSC_0040.jpg

 

DSC_0042.jpg

 

Zastanawia mnie co to jest i po co :icon_wink:

DSC_0047.jpg

 

Jak by wyszła cała seria replik boyia to by było cudnie

DSC_0054.jpg

 

DSC_0056.jpg

 

Reszta fotek https://picasaweb.go...559716145104466

 

Fotki gb wrzucę myślę ze na dniach ale z tego co mi się udało wypatrzeć to prowadnica jest plastikowa tłok tak samo ale m125 powinien pociągnąć.

Co do komory hop up nie budzi mojego zaufania i prawdopodobnie kiedyś poleci do wymiana tylko teraz na co ? ARES? Big dragon ?

A i ciekawe jak z gwarancją bo na gb nie widzę żadnej plomby

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Od nowości , Hymm no i mam teraz więcej info replika na stockowej 9.6 chodzi tez fajnie ale jak przełączamy z auto na semi pluje 2 kulkami Na 11.1 na semi podaje co 2 gą kulke na auto tez

I teraz dylemat Zamontować opóźniacz zębatki i mosfet AB czy czy trzeba kombinować coś innego ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...