Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

Ja zakupiłem replike w Taiwanie razem z kumplem. Nic z nia sie nie dzialo na kartce rozruchowej chrono pokazalo (390-397fps) Kumplowi poszly zebatki , odesłał na gwarancje wszystko mu wymienili I nie mazl z nia juz problemów , wiec polecam Taiwana.

Edited by SuBorys
Link to post
Share on other sites
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rikardo - zależy od egzemplarza bo np. Moja gieta na stocku normalnie wystrzelała pierwsze 4000kulek a kolega odesłał z tego samego powodu na gwarancje po ledwo 2000kulkach.

 

Po wymianie dyszy, tłoka,gumki na systeme , zmianie komory (Stara połamana)wyczyszczeniu calej repliki z zbednych smarow I nalozeniu nowych. Dolutowaniu kabli przy sytku. Replika śmiga nieźle. Jedynie zwalniacz sprężyny nie chce współpracować Nie wiem jak z innymi gietami. Ale widziałem podobne z CM i JG na gunfire

Edited by SuBorys
Link to post
Share on other sites

stary CA nawet nie wyciągam bo czuję jak 2,3x tą replike rozbiorę to coś się [**********] bo ten plastik widzę ,że wytrzymałością nie pochula długo zrobie za to zdj komory stockowej i tej od cm i na co uwagę zwrócić w cm nie ma takiego ścieńcia przy krawędzi przez co kulki przez nie podają do komory oto zdj http://postimg.org/image/p2xeqgjrj/

jakby cm by przypiłował to by coś dało jak ktoś chce tą komorę za 10 zł sprzedam od ręki :icon_smile:

 

Ostrzegam, następny post napisany w taki sposób (tj. z bluzgami i bez zachowania jakichkolwiek zasad pisowni) poleci niezależnie od jego wartości merytorycznej.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Kupujcie dalej te giety na gunfire, tylko potem nie oczekujcie, że będziemy wysłuchiwać Waszych gorzkich żali, bo replika nie działa. Zamiast dusić kasę, kupcie na taiwangun, bo akurat ich giety szwankują o wiele, wiele mniej (kwestia sprawdzenia czy wszystko jest w iednym kawałku, przed wysyłką do kupującego).

 

 

Przecież to te same repliki! Co ty za głupoty wypisujesz! Jak ktoś nie umie się obsługiwać z repliką to ją psuje. Proste.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku, repliki z gunfire zawsze nie domagały w porównaniu z innymi. Może przypadek, może coś w tym jest. Koledze sprzedali w komplecie martwą baterię, niewielka strata ale zawsze jakaś. Brat ostatnio kupił sobie RK12S, po około dwustu kulkach poszły zęby, nawet nie miał okazji jej pomęczyć bardziej. Teraz szykuje się psychicznie do bitwy z ichniejszym działem reklamacji :D

Oprócz kilku innych baboli przy replikach, były jeszcze inne ciekawe wybryki, ale nie o tym temat.

Fakt, repliki we wszystkich sklepach pochodzą z jednego źródła, ale każdy sklep oferuje dodatkowe sito w postaci przeglądów zerowych. Jedne większe, drugie mniejsze, w gunfire najwidoczniej jest dziurawe.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej dopasować długość do cylindra. W Aresach dają cylinder typu 0, więc jeśli to jego chińska kalka to również powinien siedzieć tu taki cylinder, jednak nie jestem tego pewien (!). Do cylindra 0 wypadałoby dać drągala 50 lub więcej centymetrów, żeby nadmiar powietrza nie zdmuchiwał kulki po opuszczeniu lufy. Jeśli siedzi tam dopasowany do G36c cylinder typ 2 to lufa którą podlinkowałeś będzie na długość ok, max na takim cylindrze to 350, 360mm.

Jeśli masz ochotę to wyjmij gera ze środka i zobacz czy masz dziurę w cylindrze. Nie ma dziury - typ 0, jest dziura - 2

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Dzięki za rade : > Tylko właśnie nie jestem pewien czy zainwestować teraz w LiPo i mosfeta ( Albo chociaż samo niskooporowe kable ) i wsadzić m140 czy kupić lufe. Gieta głownie używana w lesie :icon_razz: a narzekam na zasięg i skupienie

Edited by SuBorys
Link to post
Share on other sites

W bojaku jest cylinder typ 2. W replice którą robię jest on strasznie chropowaty w środku. Dobrą nowiną są stalowe łożyska ślizgowe 8mm, a na zębatce silnikowej są nawet kulkowe, co jest logiczne bo ona kręci się najszybciej. Tłok też nie wygląda najlepiej, na pewno warto go wymienić. Głowica tłoka jest łożyskowana ale ma słabą szczelność, choć powiem szczerze, że się zdziwiłem mocą repliki, trzy razy przycinałem sprężynę aby karabinek miał 350fps.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Własnie przed chwilą doszła do mnie przesyła z moją repliką Boyi G36C. Replika strzela, ale jak ją trzymam poziomo i potem nia obracam lewo-prawo to słyszę jakby coś w środku się przesuwało. Ponadto blowback w ogóle się nie rusza. Ktoś ma jakieś pomysły co zrobić i co to jest?

Link to post
Share on other sites

I w taiwanie zdarzają się buble, z tego co widzę na forum. Dla świętego spokoju weź razem z repliką byle chińskie zębaty za 5 dyszek i poproś o wmontowanie przed wysyłką. Zrobią to za darmo, a Ty będziesz miał z głowy najsłabszy punkt w tej replice. Druga sprawa to choojowy tłok, który nawala prawie równie często co zębatki, jednak jego wymiana będzie skutkować rozstaniem z blow backiem. Wtedy kupowanie boyica traci sens, bo to jego jedyny smaczek. Więc albo delikatnie bawisz się boyiem, albo kupujesz inną gietę.

Link to post
Share on other sites

A dobrze to zrobią? :P Bo słyszałem że właśnie serwis w taiwangun jest średni.. No ale dzięki, pomyślę nad tym. Ciekawi mnie jak to jest jak np za duzo smaru będzie na mechanizmach, jakieś kable źle ułożone itp to czy oni to wyczyszczą i ogarną czy zostawią tak jak jest..

Link to post
Share on other sites

Co to za szit!!. Jako lokalny serwisant naszej ekipy grzebałem koledze w tym.Środek tragiczny wszystko się sypie...O wiele lepsze jest JG/GFG tam to są części o wiele lepsze niż w "tym czymś". Przecież to koledze posypało tłok i zębatkę po 3 000 kulek!!2 strzelanki!!Dla porównania znalezione stare u starego gracza M14 AGM 9 letnie teraz chodzi na 130 w stoku na 11,1!! A przecież ten karabin w stocku miał 300fps.Dość że mało to jak przyszło od gunfire(tam wymieniali tłok ale kolega już drugi raz nie wysyłał ,dał to mnie) to był połamany zatrzask co stabilizuje lufę.Komora to też szit.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...