Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGCSHOP styczeń 2013


Recommended Posts

Witam.

Pod koniec stycznia 2013r. robię zamówienie z www.wgcshop.com . Paczka będzie szła paczką lotniczą (7-21 dni) i ograniczona będzie do 20kg wagi (więc lista teoretycznie ograniczona) wink.gif

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia każdy otrzyma numer trackingowy przesyłki.

 

Kontakt przez e-mail, telefon lub PW (preferował bym e-mail bądź telefon) - wszelkie dane otrzymacie w PW/mailu po zgłoszeniu chęci wzięcia udziału w zamówieniu.

 

Zgłoszenia i przelewy zbieram do 18.01.2013 - TERMIN ZEROWY -

 

 

Jak zamawiać (koniecznie postępuj wg. poniższej instrukcji):

 

1.Wysyłasz na mój mail guzio29@gmail.com:

 

a) temat: WMASG-WGC-13/01*Twój Nick (taki sam będzie tytuł przelewu),

b) Co chcesz zamówić: link do produktu, ilość, kod sklepowy produktu (+ ewentualnie rozmiar produktu).

 

2. Wysyłam Ci wstępną wycenę.

Akceptujesz lub rezygnujesz.

Z potwierdzeniem konieczne jest wysłanie maila zwrotnego ze swoimi danymi do wysyłki towaru(personalia,adres, aktualny nr kontaktowy).

 

3. Do Terminu Zerowego czekam na przelewy - brak przelewu i kontaktu rozumiem jako rezygnację z zamówienia.

4. W razie jakichkolwiek problemów (jak niedostępny przedmiot, itp.) kontaktuję się (najpewniej telefonicznie) i decydujemy co z tym fantem zrobić.

5. W dzień Termin Zerowy + 1 wysyłam i opłacam zamówienie.

6. Paczka dochodzi do PL, odprawa w UC i leci do mnie.

7. Rozliczenie zwroty/dopłaty i wysyłka przedmiotów do Was.

 

Link do sklepu: www.wgcshop.com

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

1. ...

2. ...

3. Do Terminu Zerowego czekam na przelewy ...

4. W razie jakichkolwiek problemów (jak niedostępny przedmiot, itp.) kontaktuję się (najpewniej telefonicznie) i decydujemy co z tym fantem zrobić.

 

// edit z godziny 19:39 :

 

W gwoli ścisłości, bo po ostatnich dwóch PW mam wrażenie, że nie jest to oczywiste.

O godzinie 17:00 ZAMKNĄŁEM zamówienie z WGC. Co za tym idzie, nie można już zamawiać. Jedyną możliwością jest kontakt przez tel 602-464-231 i przy założeniu, że a) jakoś się dogadamy b) otrzymam gotówkę do ręki !!

Link to post
Share on other sites

Po rozmowie z wgc:

a) opóźnienie wynika z faktu, iż w najbliższym tygodniu rozpoczyna się u nich Chiński Nowy Rok i mają od groma roboty, przez co nie przekazali mi w poprzednim mailu, że opóźnienie wynika z faktu, iż kilka fantów było niedostępnych, mimo iż nie otrzymałem tej wiadomości wcześniej.

b) postarają się nadać paczkę w poniedziałek rano, tak aby paczka opuściła Azję przed ich nowym rokiem.

 

Wszystkie osoby, które biorą udział w tym zamówieniu z mojej strony chcę przeprosić, ale nie jest to sytuacja w jakikolwiek sposób zależna ode mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...