Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

Panowie ja natomiast podepnę się do tematu troszeczku podwyższając cenę do 500zł.

Cóż dobrego i sprawnego można wybrać do tej ceny?

 

Celuje głównie w Glock'a bądź 1911stkę.

I strasznie bym się cieszył gdyby ewentualna, przysłowiowa klameczka była w odcieniu piaskowym.

 

Wiem że raczej Soccom Gear (no ma dość parę ślicznych replik ten producent w swym asortymencie) ale raczej odradzacie z tego co wyczytałem w paru tematach.

Nie wiem jak z resztą...hmm.

Tokyo M..., KWA, KWJ ?

 

Dopomóżcie pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cześć

Jestem posiadaczem od półtora roku Glocka G23 od KJW. Kosztuje on około 200 zł, bo ma niemetalowy zamek. Jest on na GG, fajny blow back i po wystrzeleniu otstniej kulki pozostaje w tylnym położeniu zamek. Replika posiada około 290-300 fps. Gazu wystarcza na około 2 do 3 magazynków. Mój kolega ma też Glocka KWA - G-18C - Metal Slide który kosztuje około 450 zł i ma mniejszy zasięg, więcej gazu bierze ( ale to wina metalowego zamka), mniejszy odrzut, ogólnie gorzej strzela. Polecam Glocka G23 od KJW.

Link to post
Share on other sites

Hmmmmm.....

Nikt nie piszę o 1911 od WE

A ja się pochwale że go mam i jestem nawet zadowolony.

Kupiłem go jeszcze w tamtym roku za 350 zł ( używkę ale za to z 2 magami ) i poza tym że krótko po zakupie i pierwszej strzelance okazało się że cylinder jest do wymiany - ale to chyba z powodu niewłaściwego użytkowania i tp to jest on spoko...

Tak czy siak polecam...

Edited by Melite1337
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...