Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun AGM 003 long


Recommended Posts

Witam. Zakupiłem od KRAKMANA shotguna 003 long za 60zł. Przyszedł we wtorek. Cieszyłem się bardzo. W mikołajki nastawiłem HU na kulki 0,25g. Z 45 metrów celowałem w tarcze 30x30cm. Dziś po szkole chcąc postrzelać do celu strzeliłem raz. Drugi raz chcąc załadować nie mogłem posunąć łódki do tyłu. Rozkręciłem i zobaczyłem że PĘKŁO trzymanie tłoka. Da się to skleić jakimś klejem mocnym? Ewentualnie kupić gdzieś za niską cenę i tanią przesyłkę. Potem wrzucę zdjęcia. Shotgun jest w częściach tymczasowo, gdyż może to naprawię jak mi się uda.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówi CIUPAK1. Wszędzie opinie pozytywne są więc go wziąłem. Ja i 2 moich kolegów go wzięło. Jeden ma go drugi dzień dopiero, a drugi zamawiał ze mną. Mój tata ma mocne kleje typu poxipol dwu-składnikowe. Nimi może bym skleił. A czy byłoby trudne dorobienie takiego tłoka i "posuwaka" tłoka z metalu na tokarce?

Link to post
Share on other sites

Źle, że go rozkręciłeś, trzeba było słać na reklamację. W naszym państwie sklep może pisać co chce a i tak obowiązuje go 2 letnia gwarancja. W takich wypadkach nie wysyłasz repliki na naprawę gwarancyjną tylko ją reklamujesz wysyłając razem z nią odpowiednie pismo.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już coś kleiłeś i są ślady to szansa żadna. Jeżeli jeszcze nie i jesteś w stanie poskładać wszystko w całość to kto wie, może się uda. Jaką masz szansę to nikt Ci nie powie, wszystko zależy od osoby reklamację rozpatrującą. Musiałbyś wysłać replikę z kopią dowodu zakupu i pismem, że reklamujesz z tytułu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży... bla, bla, i zwięźle opisać problem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Źle, że go rozkręciłeś, trzeba było słać na reklamację. W naszym państwie sklep może pisać co chce a i tak obowiązuje go 2 letnia gwarancja. W takich wypadkach nie wysyłasz repliki na naprawę gwarancyjną tylko ją reklamujesz wysyłając razem z nią odpowiednie pismo.

A ) To nie jest gwarancja, a rękojmia.

B ) Nie trwa 2 lata tylko rok.

C ) Jak sklep negatywnie rozpatrzy reklamację to najlepiej się zwrócić do rzecznika praw konsumenta.

Edited by Kopcik
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...