Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Full Metal [BOYI]


Recommended Posts

Bierz RK, Cyma to plastik.

Chyba nie chcesz wyglądać jak dzieciak z bazaru?

 

A tak serio.

Zależy czy chcesz dłużej w ASG zostać. Cyma-mniej kasy w błoto wyrzucisz :)

 

RK wygląda profesjonalnie i jest znakomicie wykonana - o ile trafisz na wersje stalową, różnie bywa.

Prócz ZnAl'u, który uwielbia się kruszyć replike można uznać za pancerną.

 

Osobiście radze AK74M, łatwiej na Beryla przerobić :)

 

Osobiście radze RK.

Ale pamiętaj, to twoja decyzja :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.Mam jeszcze dwa pytania.Czy taki akumulator wejdzie bez problemu pod pokrywę(i jakie napięcie lepsze 8,4 czy 9,6) chodzi mi o to które bezpieczniejsze.Czy z 9,6 nie skrócę żywotności repliki.I czy 9,6 da mi tylko lepszy rof?

 

http://gunfire.pl/pr...0mAh-STICK.html

 

Druga sprawa to co sądzicie o metalowych magach takich jak np w typowym ak47.Wie ktoś jak to wygląda wizualnie.Czy tym sposobem oszpecę replikę.Raczej będę brał te:

 

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

ale pytam tak z ciekawości.

Edited by walec54
Link to post
Share on other sites

Witam.Mam jeszcze dwa pytania.Czy taki akumulator wejdzie bez problemu pod pokrywę(i jakie napięcie lepsze 8,4 czy 9,6) chodzi mi o to które bezpieczniejsze.Czy z 9,6 nie skrócę żywotności repliki.I czy 9,6 da mi tylko lepszy rof?

 

http://gunfire.pl/pr...0mAh-STICK.html

 

Druga sprawa to co sądzicie o metalowych magach takich jak np w typowym ak47.Wie ktoś jak to wygląda wizualnie.Czy tym sposobem oszpecę replikę.Raczej będę brał te:

 

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

ale pytam tak z ciekawości.

Tak, ten akumulator wejdzie pod pokrywe.Jeżeli chcesz brać NIMHa to 9,6V będzie odpowiednim napięciem, jednak wg. mnie nie warto się w to bawić - lepiej zainwestować pieniążki w baterie lipo. A co do magów, jeżeli Ci się podoba z typowym 7.62 to sobie takie kup, to będzie Twoja replika i Tobie ma sie podobać.
Link to post
Share on other sites

Masz tu fote AK74 z magiem od AKM

 

1527119_1408105232812589_439473159450141210_n.jpg

 

Co do fps w RK.

To zalezy od seri produkcyjnej nowsze wersje moga miec wiecej/mniej FPS.

 

Co do drewna.

Osobiscie nie mialem stycznosci z drewnem Ak74 ale w rk10s wyglada przyzwoicie. Jak bedziesz szanowal to posluzy lata.

Aczkolwiek radze ABS. Sam mam taki :D

Link to post
Share on other sites

To jest prowizorka. Od kamira maga nie dostalem, a od kumpla dostalem maga. (to srebrne to amelinium, bo mag nie wchodzil) . A musze jeszcze kupic batke.... wydatkow jest troche.

 

Poza tym każdy ma swój gust.

Ale przyznaje Ak74 z magiem od AKMS kijowo wyglada.

 

I tak bede przerabial na beryla :)

Link to post
Share on other sites

Siema, to znowu ja...

No mam dylemata... jako ze mam rozklekotane suwadlo i mi lata tp czy moge do rk prowadnice suwadla zamontowac taka do konca? np jak w cm028? Bo ta jest krotka... to gdybym dluzsza kupil to by podpasowala? oczywiscie po nawierceniu ;) da rade?

Edited by LareS
Link to post
Share on other sites

No ale mi chodzi o dluzszy ten pierdzielnik ( prowadnica) na ktorej sprezyna jest

 

No ale mi chodzi o dluzszy ten pierdzielnik ( prowadnica) na ktorej sprezyna jest

 

No ale mi chodzi o dluzszy ten pierdzielnik ( prowadnica) na ktorej sprezyna jest

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. Jak z gumką G&G zieloną w replice? Posiada ktoś? Ciekawy jestem jak z regulacją.

Niedawno takową założyłem. To był w zasadzie mój pierwszy raz jeżeli chodzi o wymianę części, ale myślę, że poszło nieźle. Dowaliłem też telfonfixa. Jest teraz jeden mały problem - niektórą kulkę wypluje na 30m, a nie na 60m.

Ogólnie szacuję, że fpsy z 380(używana rok) podskoczyły do 400-410.

UWAGA: Zasięg podskoczył z 45 skutecznego, 53 maksymalnego do 50 skutecznego, 60 maksymalnego.

Bardzo opłacalny zakup.

Musiałem skrócić gumkę, bo nie mogłem założyć takiego czarnego klipsa trzymającego komorę na lufie.

 

Teraz jeszcze sprawa z tym lipolem 11,1v. Jeżeli masz hajs i chęci to możesz dowalić tłok ze stalowymi zębami np SHS'a i do tego głowicę do tłoka. Co prawda jeszcze nie strzelałem na 11,1, ale myślę, że nawet bojcowy gearbox v3 poradzi sobie z nią bez problemu.

 

I teraz dość nurtujący mnie fakt.

Mój ziomek kupił sobię ostatnio używaną rk-02. Body jest STALOWE, nie ze znalu (żalu). Sprzedawca nie mówił nic o wymienianym body. Wiecie coś o stalowych rk'ach - 02 ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...