Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Full Metal [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto mi odpowie na dręczące mnie pytanie? (jestem leniem i nie chce mi się rozbierać repliki) czy gwint pod przejśćiówke na tłumik jest na lufie czy jest połączony z podstawą muszki ? Zjechał mi się i musiałem usztywnić dlatego nie chce rozbierać i bawić się w to znowu, a wtedy nie sprwdziłem ;/

Link to post
Share on other sites

A masz może RK pod ręką żeby to sprawdzić, bo u mnie ni ch...a, za przeproszeniem oczywiście, nie chce wejść. Byłbym wdzięczny

 

Wciśnij go na siłe nie trzymając górnej części frontgripu. Zaskoczy ten "wihajster" , górna część frontu lekko się podniesie i już wtedy możesz ją docisnąć do dołu i git :icon_smile:

 

 

Sorki za podwójny post ;/

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites

Kto mi odpowie na dręczące mnie pytanie? (jestem leniem i nie chce mi się rozbierać repliki) czy gwint pod przejśćiówke na tłumik jest na lufie czy jest połączony z podstawą muszki ? Zjechał mi się i musiałem usztywnić dlatego nie chce rozbierać i bawić się w to znowu, a wtedy nie sprwdziłem ;/

 

Gwint jest na lufie.

Link to post
Share on other sites

Gdzie tam, jak w każdej cymie i boycu gwint jest na podstawie muszki.

 

A to i może,w zasadzie nie zwracałem nawet na to uwagi przy ściąganiu hamulca,i wydawało mi się że na lufie siedzi,no cóż.Mea culpa.

 

Pytanie z innej beczki.Po wsypaniu do haj kapa 5-6 kulek,i nakręceniu ich latają one w drugiej komorze.Pytanie czy to normalne czy nie?Sam narazie z większą ilością kulek nie sprawdze,bo czekam dopiero aż przyjdą(kochany ganfajer).

Link to post
Share on other sites
(...)

Pytanie z innej beczki.Po wsypaniu do haj kapa 5-6 kulek,i nakręceniu ich latają one w drugiej komorze.Pytanie czy to normalne czy nie?Sam narazie z większą ilością kulek nie sprawdze,bo czekam dopiero aż przyjdą(kochany ganfajer).

Zupełnie normalne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Słuchajcie ja znowu z tym front gripem, dalej nie mogę zabezpieczyć tego wichajstra od górnej części. W związku z tym że replikę mam miesiąc napisałem do Gunfire, gdyż tam ją kupiłem. Sklep odpisał mi, po wysłaniu maila że zdjęciami, że nie wiedzą czemu mam taki problem. Proponują odesłanie repliki i skorzystanie z gwarancji, jeżeli reklamacja była by rozpatrzona pozytywnie to zwrot pieniędzy albo wymiana sprzętu. I tu pytanie naprawić to samemu czy odesłać karabin?

Edited by Jarhead903
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...