Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Odkopałem nieużywanego AK-47 od JG. Mam z nim kilka problemów i może mi pomożecie. Jednym z nich jest to że bateria się nie mieści do środka. Może macie na to jakieś metody. Bateria jest mniej więcej taka :Bat-STICK-8-4V-1400.jpg

 

 

Drugim problemem jest to, że mimo podłączenia baterii i nawet bez próby włożenia jej do środka muszę poruszać kablami i ułożyć baterię w odpowiedniej pozycji żeby zadziałało, bo kable nie łączą. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. To narazie najważniejsze problemy.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem,ale ta bateria która aktualnie nie chce wejść do kałaszka, wcześniej kiedyś wchodziła? Czy po prostu wkładasz jakaś inna batkę która masz pod ręką(np z powodu że tamtej już nie posiadasz lub jest zepsuta). Jeżeli wkładasz inna batkę która zapewne jest większa to nie bardzo można coś z tym zrobić.Drugie to mogą być zrypane któraś z dwóch wtyków(od baterii lub ten w replice),ewentualnie oba,lub jeszcze kable.

Edited by CIUPAK1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli kable czasem nie chcą przewodzić prądu to jestem pewien, że masz wtyki typu Tamiya :). Wymień je na styki bezpośrednio przylegające do siebie (typu, na przykład T-Connect). Akumulator potrzebujesz typu stick albo o wymiarach ciut mniejszych niż wymiary pustej przestrzeni pod deklem.

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma w sumie szans aby się nie mieścił akumulator pod deklem, miejsca w atrapie rury gazowej i pod deklem jest tyle aby stick z 7 ogniw spokojnie wszedł razem z wtyczkami i mosfetem nawet.

 

tutaj filmik jak wkłada się baterię około 5 minuty

Edited by mikunda
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...