Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kołczan/uchwyt do strzelby


Recommended Posts

Oj tam, przytniesz, uformujesz na ciepło (pamiętam, w podstawówce na ZPT się takie rzeczy robiło), pomalujesz sprayem w barwy maskujące (albo okręcisz taśmą) i nikt się nie kapnie :D Prawie jak kydex ;)

...zresztą kydex też by można, tylko i koszty większe, i roboty więcej, jak mniemam.

 

Skoro Yahalom mówi, że koszerne, to ja mu wierzę.

 

@ Yahalom, możesz podrzucić jakieś przykłady, najlepiej i foto, i opis? I co się robi, żeby szczelba nie hałasowała o tę rurę w trakcie ruchu?

Link to post
Share on other sites

IMG_1826a.jpg

549038_298853020229838_854382630_n.jpg800_600_11330206021.jpg

 

Jakiś czas temu, na allegro wisiała aukcja z takim uchwytem wyposażonym w zawieszenie umożliwiające montaż na MOLLE - produkcji zdaje się LBT :)

 

Jak dasz dopasowany rozmiar rury do strzelby, to nie powinno być problemu. Jeśli natomiast jest, to wyobraźnia nie ma granic - można wkleić do środka na pewnym odcinku np. gąbkę, amortyzującą uderzenia :)

Link to post
Share on other sites

Ale zawsze możesz wziąć tę rurę i podwiesić do plecaka. Też taki patent gdzieś widziałem, jeśli dobrze kojarzę to właśnie do zestawu typowo zielonego :icon_smile:

 

A tu taki mój dzisiejszy wynalazek :icon_smile:

Koszt w granicach 10-15zł. Rura PCV (100mm średnica) pasuje idealnie na replikę firmy DE M47 z podpiętym magazynkiem :icon_smile: Strzelba siedzi wówczas na styk i nie ma problemu z jej obijaniem.

 

Do MOLLE montuje się za pomocą klipsa MALICE.

IMG_5614.JPG

IMG_5615.JPG

IMG_5617.JPG

IMG_5619.JPG

shott.jpg

Link to post
Share on other sites

A po co?

 

Pogadaj z krawcami, to Ci uszyją. Najmniejszego problemu.

Gdyby Miwo uznało, że jest na to wystarczający rynek, to już by mieli w ofercie. A tak - wystarczy zamówić customa. Co i dobrze, bo osobiście uważam, że Miwo nie jest złe - jak długo kupujesz szpej "z półki w sklepie". Jak zachce Ci się czegoś dopasowanego pod Twoje indywidualne potrzeby, to tylko custom.

A miałem w swojej airsoftowej karierze parę wybitnie dziwacznych zapotrzebowań :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...