Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, Mam pewien problem, w tym pistolecie <zdjęcia niżej> są lekkie luzy na szynach przez co zamek trochę grzechocze przy potrząsaniu próbowałem nadlewać szyny klejem super glue, zdało egzamin na około 500 strzałów później klej się wytarł i problem powrócił próbowałem też przykleić taśmę izolacyjną klejem, zdało egzamin tyle, że nie na długo taśma się przedarła, macie pomysł jak temu zaradzić? jak wiadomo zamek się porusza tak więc wszystko pracuje.

 

 

https://photos-6.dropbox.com/t/0/AAAxw8Zl71Ef3LpWJkopuy6eLfgrAJ3xvvcirrzbpRSrOA/10/107744476/jpeg/32x32/6/_/1/2/2012-12-31%2019.09.13.jpg/Kpoo23eVTKH-YMyJKqFzST8MQgpvbEb2_DMmYszD7r4?size=1280x960

 

 

 

https://photos-2.dropbox.com/t/0/AADeoJE9aWPGJQLcyCQmqitVXtywNqef5Jz3kq7nHZpZ1g/10/107744476/jpeg/32x32/6/_/1/2/2012-12-31%2019.09.47.jpg/8G_bmzF-NC8QPrbeeB0nq92Mcu6lUloPh2ITjUxtDjM?size=1280x960

 

 

https://dl-web.dropbox.com/get/Camera%20Uploads/2012-12-31%2019.12.13.jpg?w=bf566c06

Link to post
Share on other sites

Żadne ze zdjęć się nie wyświetla.

 

Luzy zniweluj np. poxiliną, czy tam innym klejem (zależnie od ich wielkości), a na to przyklej zmniejszającą tarcie ceratkę teflonową.

 

 

Zamierzam tak zrobić w klocku army (po wyjęciu maga i zespołu kurka okazuje się, że zamek jest luźny o jakiś milimetr - tragedia po prostu...), aczkolwiek z braku czasu jeszcze tego nie uczyniłem - więc na temat skuteczności tego zabiegu się na razie niestety nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Kupę zniwelujesz a nawet jak się uda to na moment. Klocki KSC i KWA mają szyny baaardzo wąskie i płytkie, dlatego też szybko łapia luzy (no, a potem klamka przestaje strzelać b za słabo BBunit do maga jest dociskany). Najlepszą radą jest zmiana klamki na coś firmowego bardziej ale pewnie, jako zwolennik glocków KWA, mnie zaraz zjesz i powiesz, żsa najlepsze :D.

Link to post
Share on other sites

Mysle ze to normalne zjawisko wytarcia szyn zwlaszcza ze przeszlo przez niego 17500 tyś strzałow. Dexterakrak Glocki Kwa są dobre pod warunkiem, ze je wzmocnisz tak jak ja to zrobiłem bo stockowe to totalna kicha wszystko pęka i w ogóle ale prosze cię nie traktuj tego Glocka jak KSC/KWA i nie każ mi go zmieniać bo nic lepszego nie ma tak NIE MA odnośnie szyn w przyszłym tygodniu idę do tokarza/ frezera i wytniemy stare szyny, w to miejsce wstawimy nowe szyny ze stali nierdzewnej przykręcane na śruby, problem zażegnamy.

Edited by alex90023
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...