Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja tylko tam studiuje, więc się chyba nie licze;)

 

A propo, jakby znalazło się parę osób chętnych to możnaby się pokusić o warsztaty. Yarlana by się namówiło, może się zgodzi. Fajnie jakby coś się ruszyło poważniej w Kielcach, bo to fajny sport.

Link to post
Share on other sites

No to już jest trzech :icon_wink:

Semp - popytaj tam na studiach... studenci dużo czasu do zagospodarowania wszak mają :icon_wink:

 

No takie dwa i pół osoby raczej ;) Jeszcze jestem chwilowo na wygnaniu w Krakowie, więc w Kielcach jestem jak są święta, ferie, wakacje albo jak jadę do pracy. Zatem wygląda na to, że Semp się też liczy, bo siedzi w Kielcach więcej dni w roku niż ja :D

 

Co do miejsca, to mam takie do strzelania na dworze - dom mam na saym końcu Kielc, więc wystarczy, że przejdę za górę i jest duży kawał pola tak między Mójczą, Bukówką, a Zagórzem. Biegają tam głównie sarny, czasem można ludzi z psami spotkać, ale jak widzą, że strzelam, to nie przeszkadzają i idą inną scieżką, raz nawet jakiemuś chłopakowi zademonstrowałem swój pistolet, bo się pytał ile mam fps-ów :)

 

Ogólnie to jak coś mogę pomóc przy tworzeniu grupy, bo i tak zamierzam wracać do Kielc w przyszłości. W sumie to już kiedyś mieliśmy ekipę wiatrówkową (w sumie niektórzy i z palnej strzelali) z forum bron.iweb.pl, ale wszystko się jakoś porojeżdżało i ich już dawno nie widziałem. Pamiętam, że kiedyś w jakiejś szkole halę w weekend na zimę mieliśmy i można było do woli strzelać. Musiałbym się kiedyś przypomnieć, to może ktoś byłby chętny, co jak co, ale niektórzy w rozmowach z władzami już mieli wyćwiczone, np. przy organizacji zawodów w terenie. A poza tym, to jeden ze starych kolegów jest strzelcem IPSC i z tego co widziałem na stronie, to jest uprawniony do przeprowadzania egzminów na licencję IPSC, więc nowi strzelcy będą mogli (chyba) na miejscu zrobić licencję.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...