Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 KJW czy Socom gear


Recommended Posts

Witam !!

Przeszukiwałem forum ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.

 

Mianowicie którego colta 1911 wybrać socom gear czy KJW ??

Chodzi mi o to aby był w miarę wytrzymały i nie rozsypał się po tygodniu i o dostępność części.

Dodam że w modelu KJW można strzelać GG i CO2.

 

Pozdrawiam Mateusz

Link to post
Share on other sites

Dodam że w modelu KJW można strzelać GG i CO2.

 

GG to nie jest opcja w tej replice. Rzadko kiedy udaje się ludziom wystrzelić cały magazynek, a najczęściej jest to bliżej połowy. Na CO2 nie ma takiego problemu - do dwóch magazynków luzem.

 

U mnie replika Colta 1911 jest pół roku i nic się z nią nie dzieje, ale nie jest jakoś specjalnie intensywnie używana. No może nie licząc zgubionej uszczelki od magazynka CO2, ale to nie jest duży problem. Kopie przepięknie, strzela w miarę znośnie jeśli chodzi o celność i donośność.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Również polecę replikę KJW - jednakże tylko i wyłącznie z CO2, na GG po prostu nie idzie strzelać. Strzelam z takowej intensywnie (przebieg około 2-3k kulek aktualnie) przez około pół roku i jedyne odnotowane "awarie" to ubicie sprężyny powrotnej oraz rozszczelnienie magazynku.

Link to post
Share on other sites

KJW na CO2 - mam również - dobrze się spisuje, wykonanie super (do grawera muszę się uśmiechnąć po oznaczenia), mocny blowback, też miałem problem z syfonującymi magami ale to chyba standard - sam sobie to naprawiłem i do dziś śmiga.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sklep podaje informacje iz replika jest przystosowana do co2, natomiast na zdjeciach jest zwykla wersja na GG. Przynajmniej ja nie moge sie dopatrzec charakterystycznego wyciecia na naboj co2 w chwycie pistoletu. Ale moze poprostu maja zdjecia wersj na GG a sprzedaja co2.

Mialem wersje tego colta na co2. Polecam, przy umiarkowanym uzytkowaniu troszke wytrzyma, na GG nie zachwyca osiagami.

Link to post
Share on other sites

Wezmę tego colta na GG z azteko, jak będzie jakiś problem to dokupię magazynek na CO2

Bierze CO2 i nawet nie zastanawiaj się nad GG dla tego Colta. Więcej magów i w niższych temp postrzelasz. GG nie jest dla tej klamki.

Edited by Aiven
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam colt'a 1,5 roku i przerzucam się na magi CO2 na gg w dobrej temperaturze 15 kulek to spoko wynik, na początku tłumaczyłem sobie, że w sumie ostry odpowiednik ma 7 naboi więc 14 w replice będzie ok, ale wkurza nabijanie i pieprzenie się z tym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...