Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C JG - proszę o pomoc w przywróceniu do stanu używalności.


Recommended Posts

Witam. Zaczne może od początku ;). Broń kupilem jakies 2 lata temu. Kupowalem w airsoftextreme... wiec najadlem się duuzo strachu, przyszla po jakims miesiacu cala i zdrowa na szczęście. Postrzelalem z niej jakis miesiąc może dwa i moja ciekawska natura wziela górę nad rozsadkiem ;), mianowicie: musialem się dowiedzieć jak to dziala... gearbox rozkrecilem i jak wiadomo skonczylo się tragedia ;D na wstepie pogubilem polowe podkladek ;) resztę zgubilem podczas próby montowania gearboxa ;P teraz zostala mi chyba 1 ;) Meczylem się ze 3 dni nad tym gb aż w końcu zlozylem ;) No i po 100 kulkach ;P tlok poszedl do wyrzucenia ;D kupilem następny ;P i oczywiście to samo ;D W miedzyczasie jeszcze rozwalily mi się styki i polamalem selektor ognia ;D Selektor udalo mi się naprawic styki tez dzialaja, ale, broń odlozylem na jakies 1,5 roku bo już nie bylo z kim grać. Teraz u mnie w mieście organizujemy takowa wiec postanowilem broń przywrocic do stanu uzywalnosci ;) Stad moja prośba o pomoc w takich kwestiach jak :

1. Zamierzam kupić ; kompletne styki, zestaw podkladek, lozyska kulkowe, tlok - styknie czy cos jeszcze powinienem )

2. Broń po feralnym rozlozeniu, zarowno na stockowym jaki później wymienianym tloku walila duble shoty na semi, na auto pierwszy strzal w serii byl duble, następne już normalne - stad moje pytanie - czy to wina wypodkladkowania? Czy może stykow?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)

Link to post
Share on other sites

Teraz, już umiem poskladac gb ;), przez ten czas tyle razy go rozkladalem i skladalem ze już ogarnalem ;) Batka wygląda na zdrowa ;) kreci silnikiem elegancko ;) Tylko, czy może ktos podeslac mi takie ogole plany podkladkowania zebatek do v.3? Kiedyś mialem to na dysku ale po formacie się zagubilo i nie mogę tego znaleźć w necie. I jeszcze pytanie o te duble shoty. Przerywacz wygląda dobrze, czuje ze chodzi znowu o te wtyki, bo dzialaja ale chyba kiedyś je przysmazylem i od tamtego czasu się to porobilo. Ponaprawialem je lutownica tak ze chodza ale widocznie ta czesc o która zachacza przerywacz się przytopila i nie spelnia funkcji ;) I jeszcze mala prośba ;) Jeśli możecie to podeslijcie linki do tych częsci które zamierzam kupić ;) Tak żeby w przyzwoitych cenach byly ;) No nie wiem budzet ok 150 zl. Dodam ze nic nie tuningowalem i nie zamierzam tego robić, wszystko jak w stocku ;) Z góry dzieki za odp ;)

Okablowanie - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2907550458

może być cos takiego?

Edited by maciowalczak
Link to post
Share on other sites

Teraz, już umiem poskladac gb :icon_wink:, przez ten czas tyle razy go rozkladalem i skladalem ze już ogarnalem :icon_wink: Batka wygląda na zdrowa :icon_wink: kreci silnikiem elegancko :icon_wink: Tylko, czy może ktos podeslac mi takie ogole plany podkladkowania zebatek do v.3? Kiedyś mialem to na dysku ale po formacie się zagubilo i nie mogę tego znaleźć w necie. I jeszcze pytanie o te duble shoty. Przerywacz wygląda dobrze, czuje ze chodzi znowu o te wtyki, bo dzialaja ale chyba kiedyś je przysmazylem i od tamtego czasu się to porobilo. Ponaprawialem je lutownica tak ze chodza ale widocznie ta czesc o która zachacza przerywacz się przytopila i nie spelnia funkcji :icon_wink: I jeszcze mala prośba :icon_wink: Jeśli możecie to podeslijcie linki do tych częsci które zamierzam kupić :icon_wink: Tak żeby w przyzwoitych cenach byly :icon_wink: No nie wiem budzet ok 150 zl. Dodam ze nic nie tuningowalem i nie zamierzam tego robić, wszystko jak w stocku :icon_wink: Z góry dzieki za odp :icon_wink:

Okablowanie - http://allegro.pl/Sh...item=2907550458

może być cos takiego?

 

Guzik wiesz ! Jakbyś wiedział to byś poskładał i nie zakładał kolejnego tematu.... Pogubiłeś podkładki, rozwaliłeś dwa tłoki ... To jest te doświadczenie ?? Już wiesz dzięki temu jak złożyć resztę....

 

Masz prosty wybór, dorwać jakiegoś taniego serwisanta, który złoży Ci to porządnie i będzie śmigać długo, lub kupić części, złożysz sam i znowu coś padnie...

 

W sumie to nawet zielony może złożyć GB i będzie on chodził długo, ale taki człowiek, ogarnia się szuka w sieci tutoriali i metodą prób i błędów się "bawi"... Jakoś u Ciebie tego nie wiedzę....

 

Srr. że tak szczerze, ale jest jak jest :icon_wink:

 

 

Najprostszym i jedynym rozwiązaniem jest porządne poskładanie repliki. Ponieważ tego nie umiesz, wyślij do porządnego serwisanta. Wyjdzie o wiele taniej niż samodzielna "naprawa".

 

 

Cenna rada kolegi, więc korzystaj :icon_biggrin:

 

Podkreślam o wiele taniej niż samodzielna "naprawa".

 

Pzdr

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

Wiesz wszystkie te wydarzenia mialy miejsce jakies 2 lata temu. W miedzyczasie obejrzalem parę tutoriali w necie o konkretnym GB w G36 od JG, stad wg mnie poradze sobie z tym. A za konstruktywna krytyke nie bede sie obrazal czy cos ;) Tylko mam to pytanie, co z tymi dublami? To chyba od stykow? I co sądzicie o tych kablach od elementa? Stykna na stocku?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tyle się douczyłeś o replikach powinieneś wiedzieć, że podwójna kulka nie ma nic wspólnego z stykami. Problem leży gdzieś pomiędzy gumką, komorą, dyszą a popychaczem. Podejrzewam, że pomieszałeś coś z opóźniaczem na zębatce tłokowej lub radosne podkładkowanie uszkodziło tappera. BTW do podkładkowania nie ma instrukcji - zębatki mają o siebie się nie ocierać i płynnie kręcić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...