Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty PPO 951 - zgięcie przy pięcie


Recommended Posts

Witam, w owych butach spędziłem ostatnio kilka godzin w terenie, pierwszy raz miałem je na nogach, dziś gdy zabierałem się za czyszczenie zauważyłem takie zjawisko, jak widać na zdjęciu, konkretnie na lewym bucie. Powstało jakby dodatkowe miejsce ugięcia buta, nie wygląda to naturalnie i tutaj pytanko - w waszych butach tej firmy też tak się zrobiło? Jak ktoś nie miał z tymi butami do czynienia, a ma jakąś opinię to chętnie przeczytam :icon_smile:

 

 

pc250172.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

Miałem tak w butach taktycznych dla ochroniaży (buty Parabellum, producent z UK, buty raczej słabej jakości) zaczeło się tak dziać po pół roku chodzenie chwile poym buty nie nadawały się do użytku. Pięta w środku latała, nie trzymały kostki...

 

Buty kosztowały ok 250 PLNa po niecałym roku były do wywalenia.

 

Ostatecznie wróciłem do lublinów (po Parabrllum i Magnumach)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

I co Ci powiedzieli?

Bo tak jak wyżej koledzy napisali, ja potwierdzę, jak najbardziej normalny objaw układania sie wysokiego buta i tyle. Widziałeś zdjęcia moich po roku, są tak samo zużyte, a nie są oszczędzane. Jak na razie żadnych uwag do tych butów nie mam.

Jak chcesz coś co Ci się nie będzie na zapiętku zaginać, to musisz sobie wziąć jakieś dobre buty ochronne ze wzmocnieniem ;-). Większość roboczych z normą S3 powinna dać radę ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem o temacie, to fakt. PPO powiedziało, że najprawdopodobniej to wada fabryczna i mam zareklamować. Tak właśnie zrobiłem, na dniach powinna być odpowiedź od sklepu. Z czystej ciekawości w sumie zareklamowałem, jak dostanę odpowiedź, to dam znać. Pewnie gdyby oba się zginały tak samo, to bym nawet uwagi na to nie zwrócił.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ciepłe jak każde inne z skóry licowej, bez żadnego ocieplenia. Przy około -5 i brodząc w sypkim śniegu, mając na sobie tylko skarpety BW było ok. Zaimpregnowane fabrycznie są elegancko, nie przewiduję problemów z przeciekaniem, są lekkie i całkiem sensownie skrojone, jak dla mnie wygodniejsze niż BW 2005.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...