Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odwołany PanzerFaust VI, Szczecin, 16-18.08.2013 | PATRONAT WMASG.pl


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wojna propagandowa w pełni jak widzę. Więc i ja kamyczek do ogródka. :icon_biggrin: Był młot na czarownice, będzie Pała na kozę :icon_razz: . A tak serio nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi uczestnikami zlotu.

Link to post
Share on other sites

Zachęcamy nowych dowódców do zgłaszania się. Do zorganizowania 30'osobowy oddział :icon_smile:

 

Już właściwie ruszyła rejestracja . Tam gdzie widać dowódcę - można się zgłaszać (kliknięcie na listę). Dowódcy będą uzupełniani w ciągu najbliższego czasu.

 

http://sfora.tox.pl/...racjaPF/reg.php

Edited by madog
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

935001_557032574348333_1354894213_n.jpg

 

Witajcie!

 

Z nieopisanym żalem muszę powiadomić wszystkich o konieczności odwołania PanzerFausta VI - impreza nie odbędzie się mimo naszych usilnych starań i przewlekania tego komunikatu w nadziei, że jeszcze uda się coś zrobić.

 

Wszystkich serdecznie przepraszamy za kłopoty jakie mogą wyniknąć z tej decyzji.

 

Niestety, zabrakło siły ludzkiej. Nasz oddział, rozjechany po świecie nie udźwignie już takiej imprezy, a mimo poszukiwań nie znalazł się nikt, kto by przejął główny ciężar organizacji. Dziękujemy wszystkim za deklarację pomocy, jednak gdy nie ma trzonu "organizacyjnego" - impreza tych rozmiarów nie powiedzie się.

 

Jeśli PanzerFaust się kiedykolwiek jeszcze odbędzie - będzie on pod innymi skrzydłami niż J.S.P. Sfora (gdzie my będziemy jedynie pomocą), do czego serdecznie zachęcam wszystkie grupy, które by chciały markę PF'a przejąć.

 

Dziękujemy wszystkim za 5 lat wspólnych wrażeń, rozgrywek lepszych, gorszych i do pupy. Za imprezy w Barze u Bolca, za niepowtarzalny klimat tworzony przez Angryk i Calmlandię.

 

Jest to jedna z cięższych chwil w moim Madog'owym życiu, ale mimo wszystko na koniec mówię Wam:

 

Do Zobaczenia!

Link to post
Share on other sites

No to cały misterny plan w ... Przykro mi tym bardziej, że sporo się nakombinowałem z ustawieniem terminu urlopu, zebraniem chętnych do wyjazdu. No cóż, samo życie :icon_cry: Nie mniej dziękuję za poprzednie edycje i miłą atmosferę podczas gry i poza nią :icon_biggrin: !

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...