Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokrowiec na hełm MARPAT


Recommended Posts

chyba tylko pozostaje:

http://www.ebay.com/itm/USMC-MARPAT-WOODLAND-DESERT-HELMET-COVER-SIZE-LARGE-ACH-LWH-PASGT-MARINE-CORPS-/360565371761?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53f35ef371

 

lub tania wersja jednostronna:

http://www.shootercbgear.com/product_info.php?products_id=5877

 

możesz też napisać w komisie, może ktoś będzie miał na sprzedaż, ale z coverami na hełm w marpacie zawsze było ciężko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Moim zdaniem masz 4 opcje:

-kupić ten ohydny chiński pokrowiec który nawet marpata nie przypomina i uper****ć go tak żeby zmienił kolor na "zabłocony" a czarne piksele nie raziły już po oczach.. Dodatkowo nabierzesz supermegataktycznego wyglądu weterana co to w nie jednej kałuży błota się taplał.

-upolować jakąś tanią, zdezelowaną bluzę w komisie i pobawić się w krawca żeby uszyć pokrowiec sobie samemu (uwaga: kolorki i układ pikseli będzie ok, ale konieczność szycia bez projektu i chałupniczy wygląd pokrowca może wpłynąć tragicznie na poziom lansu)

-kupić kontrakt albo czekać XXX dni, tygodni, miesięcy na jakiś tańszy w komisie.

-kupić czarny garnek i pomalować go na oliwkowy, coyote albo tan. Jak to zrobisz umiejętnie i ładnie go "obdrapiesz" to efekt będzie zachwycający.

Edited by Kryhan
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mimo że post ma już kilka dni, wtrącę się, po chamsku.

-kupić ten ohydny chiński pokrowiec który nawet marpata nie przypomina i uper****ć go tak żeby zmienił kolor na "zabłocony" a czarne piksele nie raziły już po oczach.. Dodatkowo nabierzesz supermegataktycznego wyglądu weterana co to w nie jednej kałuży błota się taplał.

 

W życiu. Widziałem pokrowiec na oczy, nawet utaplany. Trzymać się z dala.

 

-upolować jakąś tanią, zdezelowaną bluzę w komisie i pobawić się w krawca żeby uszyć pokrowiec sobie samemu (uwaga: kolorki i układ pikseli będzie ok, ale konieczność szycia bez projektu i chałupniczy wygląd pokrowca może wpłynąć tragicznie na poziom lansu)

 

Pomysł dobry, z racji iż ktoś bluze, w dobrym stanie sprzedawał w komisie za 50zł.

Co do samej techniki, można pożyczyć/kupić cover w 3 color, bądź woodland, za śmieszne pieniądze. Iść do krawca z tym mówiąc "Tu jest materiał chcę takie samo samo jak ten" Przeszyje rzepy i paski mocujące z normalnego na nasz w marpata. Taddaaaa!

 

-kupić kontrakt albo czekać XXX dni, tygodni, miesięcy na jakiś tańszy w komisie.

 

Prawda. Sam dzień w dzień (Przez niemal pół roku), stroniąc od życia prywatnego, przeglądałem allegro, wmasg, setek innych stron i... Znalazłem. Wydałem 180zł, ale warto było (Pozdrowienia, Kosmo :icon_wink: ).

Jeśli kopie wchodzą w gre, to odsyłam do aukcji gunsmoke'a:

http://allegro.pl/us...3168817193.html

 

kupić czarny garnek i pomalować go na oliwkowy, coyote albo tan. Jak to zrobisz umiejętnie i ładnie go "obdrapiesz" to efekt będzie zachwycający.

 

Unikać jak ognia.

Przeszedłem przez to i legendy o moim pasgt'cie w TAN chodzą po dziś dzień. :icon_biggrin:

Pozdrawiam T.

Edited by Tropiciel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...