Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima IX ? BATTLEFIELD 23-02-2013


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na 2 stronie forum rozgorzała bitwa słowna czy warto dać 40 zł czy nie. Powiem Wam Tak. Jako organizatorzy to my ustalamy cenę wpisowego. Część z Was uważa, że to zbyt wiele inni że da się to przełknąć i przyjechać. Każdy ma prawo do swojej opinii. Klika lat temu przerabiałem już ten temat. Rozmawiałem z innymi organizatorami imprez jak oni to widzą. Wszyscy doszliśmy do jednego wniosku. Najczęściej takie opinie wystawiają osoby które nigdy nie organizowały takich imprez. Ktoś kto jeździ na imprezy, ale ich nie organizuje nie ma pojęcia ile czasu i kosztów należy ponieść na to, by taki zlot mógł się odbyć. Na imprezie widać tylko jakieś tam przygotowanie terenu, potem jakieś jedzenie, ognisko i tyle. Pytam a jak zorganizować sprawy których nie widać(paliwo, dowóz sprzętu, ubezpieczenie itd). Jeśli ktoś sądzi że zorganizowanie zlotu to żadna trudność, to czemu jest ich coraz mniej? Informuję, że nie mam takiego obowiązku tłumaczyć się każdemu czemu nie ma u nas czerwonej szmatki która kosztuje 2 zł. Idąc do sklepu jakoś nikt nie pyta co składa się na cenę jakiegoś produktu. Zasada u nas jest prosta, jeśli coś zostaje po imprezie (a nie są to wielkie pieniądze) jest to przeznaczane na działalność statutową Ligi Obrony Kraju, której jesteśmy członkami. Kiedyś już pisałem i powtarzam. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym z Was, którzy przybywają na naszą imprezę bo jesteście sponsorami dla dzieci, które mogą strzelać z wiatrówek dzięki Wam na strzelnicy w Międzyrzeczu.

 

Podkreślam, każdy ma prawo do swojej opini, ale zanim ją wygłosi niech się zastanowi czy wie o czym mówi.

Link to post
Share on other sites
Podkreślam, każdy ma prawo do swojej opini, ale zanim ją wygłosi niech się zastanowi czy wie o czym mówi.

Niestety, jak pokazują doświadczenia, dyskusje się pojawiają i nie są miłe dla organizatorów imprez.

Organizator nie ma obowiązku tłumaczenia się, bo nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa, wszstko jest dobrowolne, a zgłaszając swój udział akceptujemy podane w regulaminie warunki. Nie ma też większego sensu porównywanie kosztowe imprez, bo odbywają się na rożnych terenach i są organizwane przy różnych ludzi, firmy, stowarzyszenia itp. Uważam, że takie sprawy można wyjaśniać osobiście lub na PW, a nie w temacie samej imprezy. Oczywiście są rożne imprezy i założenia organizatorów co do polityki kosztowej, ale to już inna bajka, którą można określić jako imprezy komercyjne i "od maniaków dla maniaków".

Link to post
Share on other sites

Wiem, że wszyscy czekają na listę i właśnie jest. Informuję, że strony konfliktu wg Waszych zgłoszeń na razie są bardzo nierówne (większość chce być w koalicji) więc Orgi będą zmuszeni do korekty stron działania.

Byle nie zostało to zgłoszone podczas odprawy 23ciego.....Wtedy będą 2 strony - orgy i wqrwiona koalicja przebierańców z resztek orgów...

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites

Poproszę jeszcze kogoś z organizatorów o odpowiedź na dwa krótkie pytania:

 

1. Czy nie obowiązują limity mocy replik? Wnioskuję to z wielu wypowiedzi oraz braku wspomnianych limitów w regulaminie. Proszę o potwierdzenie.

2. Kiedy zostanie opublikowana lista z podziałem na strony konfliktu? Skoro podział nie jest równy, to może warto byłoby poinformować osoby, które zostaną przeniesione o tym, że muszą przygotować sobie jakieś stosowne ciuszki z tej okazji?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jakby miało nie boleć, to bym został przy podwodnych warcabach :icon_wink:

 

Dzięki za info, jeszcze tylko drugie pytanie i będzie cacy.

 

zostało 6 dni, miło by było, aby ta lista juz się pojawiła, a nie na 2 dni przed powodując napływ arabów w mundurach i arafatkach.

Link to post
Share on other sites

A może by tak wprowadzić trzecią stronę konfliktu? Której cele byłyby rozbieżne z celami pozostałych grup. Np kontyngent WP lub jakieśtam SF? Wtedy moglibyśmy mieć i turbaniarzy w przebraniu, Koalicję w woodlandzie czy innym desercie i WP w wz lub SF w multicamie. Oczywiście propozycje kamuflażu są czysto arbitralne

Link to post
Share on other sites

Fakt, mój błąd. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że mam 39 gorączki więc czasem mam problemy z koncentracją. Chodziło mi oczywiście o nie arbitralne czyli nie narzucone z góry, Jeszcze raz mój błąd. Niemniej jednak pozostaje faktm że choć to zwykła siepa, to jedziemy tam po trochę przyjemności a nie frustracji

Edited by ticzer
Link to post
Share on other sites

Dosyć dziwne jest to milczenie organizatorów. Zapewne spowodowane nawałem przygotowań do imprezy, co nie zmienia faktu, że lista zamieszczona jutro lub w piątek będzie nieco spóźniona. Tak po prawdzie, to dziś jest ostatni dzwonek by móc się przygotować w razie ewentualnej zmiany stron. Później zostanie arafatka + taśma na ramię...

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że stylizacja zejdzie na drugi plan i bazować będziemy na podziale taśmowym.

 

Lepiej, żeby podział był równy, nawet bez zachowania stylizacji, niż żeby okazało się, że koalicjantów i tuaregów będzie 80:20...

 

...Bo mam nadzieję, że milczący organizatorzy jednak dokonają jakiegoś podziału ;)

Link to post
Share on other sites

Wiem, urwiecie nam głowy za dotychczasowy brak listy. Oto ona:

 

KOALICJA:

Stalk3r

USMC Gorzów Wlkp.

marek

USMC Gorzów

Shihan

ZOS

Sebastian

ZOS

Rayan

1st GRS Krosno Odrzańskie

Adek

1st GRS Krosno Odrzańskie

kapek

1st GRS Krosno Odrzańskie

ziku

GEAR(Szczecin)

MARMEL

S8GW

MŁODY MARMEL

S8GW

MANIEK

S8GW

bijacz

MCAT

Iwan

MCAT

Krystian

S8GW

Ajgor

 

rade32

W.K.N.

Dawidson

Ś.O.D

Pablo-

Ś.O.D

Kulawiec

Couch Cammando

48

Couch Commando

Yasioo

Couch Commando

Luk

Couch Commando

Wnuczek

1W

Dziadek

1W

Afrati

Pingwiny

Karolo

GDW

K272

GDW

Kuczy

GDW

Ravkill

GDW

Kamp

GDW

Szuj@

GHOST-RECON

DeXu

GHOST-RECON

Matrix

GHOST-RECON

GRYF

GHOST-RECON

Tornado

GHOST-RECON

Robertas3

GHOST-RECON

Crasher

GHOST-RECON

OLLI

GHOST-RECON

CZARNA

GHOST-RECON

JORDAN

GHOST-RECON

Malvin

Pingwiny Poznań

Marlenka

Pingwiny Poznań

Piórko

Pingwiny Poznań

Tomu

Pingwiny Poznań

Julian

Pingwiny Poznań

Rysiu

Pingwiny Poznań

WIESIEK

SEKCJA 8

WOJCIECH

SEKCJA 8

Soldier93

USMC Gorzów Wlkp

Ticzer

Green Team

Ernesto

Green Team

Ciennki

Green Team

Paweł

Green Team

Michał J

Green Team

Marcin J

Green Team

Alan12

JS4046

Norek

Pingwiny Poznań

Sgt. Paul Jackson

Pingiwiny Poznań

Mativonjuning

Gang Dzikich Wieprzy

Mc'Owiec

Pingwiny Poznań

Bongo

 

IKARI6

LEGION VII

Chudy

Green Team

 

 

TURBANIARZE:

 

Manis

Żbiki Świebodzin

Szopen

Niezrzeszony

Staruch

Niezrzeszony

Radzio

Special Forces Airsoft Team

muller

i.Ch

Szczepan

I.Ch.

Kotvitza

niezrzeszony

SeBa

LRRP SZOP

Metalfrog

Belfast Brigade Zielona Góra

karkoteka

brak/Szczecin

Radzio

Special Forces Airsoft Tem

Rudy

LRRP SZOP

Tuksiak

i.Ch

Sig

SFAT

Apostoł

Żbiki

Kaczy

Żbiki

Struna

N7Team

Papuaz

brak

Kosiarka

Special Forces Airsoft Team,

wolf

team delta

hans

team delta

kosta

team delta

yodi

team delta

Sztyft

Żbiki

Wiktor

 

Tango

 

Sierra

 

Sant

 

Agent

 

Przemo

 

Panzer

GRH USMC Głogów

RRBM

GRH USMC Głogów

Monak

GRH USMC Głogów

Scott

GROT

Atek

LOK

Janusz Dzik

LOK

Kuraś

LOK

Gogol

LOK

Babijos

GLUT

Urbi

GLUT

Elton

GLUT

Łazik

GLUT

Młody

GLUT

Puszek

GLUT

Kuba

GLUT

Petri

GLUT

Gemgoy

GLUT

Bad Boy

GLUT

Perkey

GLUT

Harry

GLUT

Heer-General.

Ekipa Gubin

Troll

Ekipa Gubin

JasDa

Witnica

Maciek

Witnica

Montes

LOK

Edited by Husarz
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...