Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PIKNIK snajperski


Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pany Co do 11.10 to powiem po weekendzie, bo mamy już plany i zobaczymy czy da radę je przełożyć.

I coś przygotować więcej niż grilla na kiełbaski (no chyba, że ma być tylko grill :) ).

Co do spania w Łodzi , to temat jest również do opanowania. Obok mojej działki jest mały całkiem dobrze urzadzony hotelik gdzie pokój 3 osobowy kosztuje 130zł ( 44zł za osobę). Do "bunkra" mamy z tamtąd jakieś 500m spacerkiem. Uprzedzam, że bunkier jest częściowo niestety zawalony śmieciami, bo chamy z działek obok zrobiło sobie w nim małe wysypisko. Ale nie przeszkadza to w strzelaniu, bo obiekt jast na tyle duży, że pozwala na oddawanie strzałów nawet na 90m bez obawy o podmuch wiatru :).

Oczywiście grill byłby w cywilizowanych warunkach, czyli u mnie na działce :)

pozdrawiam

Woysky

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czemu tak daleko :icon_question: Jak będzie gdzieś bliżej to zapewne się pojawię, bo póki co dojazd z pomorza do łodzi to droga sprawa :icon_evil:

Ośmielam się zwrócić uwagę, że Łódź, to niemal środek Polski, niemal tak samo daleko ze Szczecina, jak i z Przemyśla, z Kłodzka, jak i Białegostoku. Ciekawe co powiedziałby "Przemyślida" gdyby piknik był organizowany na przykład w Stargardzie Szczecińskim... :hahaha:

 

Ps

Nazwy regionów i miejscowości pisze się z dużej litery (Pomorze, Łódź) :icon_exclaim: :sciana:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przeczytałem te 11 stron.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 lata planowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zerowy wynik.

No nie wierze, że dla swego hobby nie da się wykroić 1 weekendu...

Rozumiem, że macie to snajperstwo w dupie.

Bo kto chce się spotkać - jedzie do lasu z namiotem, bierze 4 konserwy i się bawi.

Czy z 5-ma czy 50-ma kolegami z zawodu.

Jakie wynajęcie terenu? Jakie domki? Gotowe żarcie? A może ktoś jeszcze dupy wam będzie wycierać po sraniu? Obsługa kurde...

Czy jestem już stary i aż tak wredny, czy tak mnie zdenerwowali te 11 bezsensownych stron tekstu, czy stracony na to czas (często na jakieś zapytanie odpowiadają - a czytałeś od początku?!) albo zbyt dziki jestem i nie rozumiem waszych problemów...

MASAKRA!

 

Szuka się na mapie głębokiego lasu, wyznacza się koordynaty i niech każdy tam cicho dotrze i zaskoczy kumpli strzałem w dupę. Kto 1-j przybędzie na miejsce, ten jeszcze pułapek może nastawić - to już zabawa.

Link to post
Share on other sites

Hmm za mało snajperów.

 

Po 1-2 na miasto to samemu trzeba by jeździć... Samotne jechanie autem/ pociągiem na kilka godzin zabawy jest mało atrakcyjną propozycją. Chociaż trochę tak jeździłem, to zdecydowanie wolę jechać z całą grupą. Dlatego piknik to trochę niewypał. Prędzej by wypaliło coś na zasadzie S&S i potem gadanki snajperów. Ekipa pojedzie na strzelanie, a snajperzy też będą mogli się pobawić i pogadać.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, Panowie - bez agresji.

Tylko się dziwie ile żucia a zero połykania.

Na pewno nie piepszyłbym się z wysokimi materiami.

Być może wiosną wybiorę dla siebie jakąś nieznaną miejscówę na mapie i tam pojadę. Zaproszę innych. Ktoś przybędzie - very good.

Nie - też good. Postrzelam do komary, poskradam sie do żab :)

To do wiosny, Panowie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...