Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PIKNIK snajperski


Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lambert - w Łodzi i okolicach jest kilka fajnych miejscówek - pytanie tylko na ile osób przewidujesz zlocik i czego oczekujesz od terenu.

Fajne miejscówki zwykle szybko są rezerwowane ,np w Pałczewie szykuje się kolejna edycja "Bitwy o Ardeny". Jesli ma być to impreza otwarta to na zwykłych potyczkach snajperskich pewnie zanudzisz połowę spragnionych akcji nowicjuszy :D.

Ja bym widział go oparty raczej o system punktowo-zadaniowy. Wtedy możesz podzielić ludzi i dać szansę na spróbowanie snajperstwa wszystkim. A tak część posłuży jako mięso i się tylko zniechęci :). Ale to Twój pomysł więc czekam na konkrety, bo jesli jakaś "bomba" nie spadnie to się pojawię...

Link to post
Share on other sites

Strzelanie będzie nie na zasadzie "my-wy" ale nie chcę też rozbudowywać fabuły niepotrzebnie jak również nie powinno się to zamienić w symulacje mil. Będą dwie gry: pierwsza bardziej poznawcza i druga ( drugiego dnia ) z uwzględnieniem zadań, specyfiki "operowania" snajperów, sposobów ich zwalczania itp. Tylko bez zadęcia. Szczegóły wkrótce.

 

@dex:

Ty nie jesteś snajperem - nie masz lunety! I dlatego jesteś wredny.. :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

W zasadzie mogą być scenariusze "open", gdzie snajperzy pełnią rolę "opforu". Taki scenariusz pozwala wyjaśnić kwestię "czy snajper ma sznasę". Najlepszą grą tego typu jest chyba Sneak & Shoot. A imprezy dla samych snajperów to coś jak "popełznąć do celu, strzelić i odpełznąć" :)

Link to post
Share on other sites

Ale strzelanka będzie głównym celem? Bo ja wolałbym raczej taki meeting, niekoniecznie piwo i kiełbaski, ale może wymiana spostrzeżeń, doświadczeń itp. Moja replika wygląda a nie strzela i słabo byłoby nią się bawić. Zabawa w snajpera ma wprowadzić fajny klimat - wolę zrobić patrol z wyznaczonymi celami dla dwójki snajperskiej niż liczyć fragi :)

Link to post
Share on other sites

Lambert: Ma nadzieję, że impreza wypali, sam osobiście nie jestem "snajperem", ale już kilkakrotnie podchodziłem do tematu i coś niecoś próbowałem.

Takie spotkanie + gra(pięknie, że widzisz to w formie dwudniowej) to wspaniały pomysł.

 

Okolice Łodzi-świetne miejsce(w końcu centrum polski), co do samego Pałczewa byłbym nieco sceptyczny: raz, że robi się z tego wielkie wysypisko śmieci, a dwa, że teren jest bardzo otwarty i raczej ciężki do podchodzenia/podczołgiwania się, więc głównym pokazem snajperstwa okazała by się przewaga zasięgu(no chyba, że wejdziemy w las, ale las jak las-wszędzie są bardzo podobne-jak dla mnie nic ciekawego).

Raczej proponował bym miejscówkę tegorocznej Mangusty.

 

Pozdrawiam,

Czajson

Link to post
Share on other sites

Ale strzelanka będzie głównym celem? Bo ja wolałbym raczej taki meeting, niekoniecznie piwo i kiełbaski, ale może wymiana spostrzeżeń, doświadczeń itp.

To znaczy co jest głównym celem? Bo jak rozrywkowo - integracyjny to można się razem spotkać, pogadać, wypić.

Ale jeśli ma być jakaś "wymiana wiedzy" to najlepsza była by jakaś dobrze przemyślana jebaneczka z dużą ilością respów. Co pozwoliło by wzajemnie przetestować różne głoszone na forum mity.

Inaczej zbierze się kilku "najmądrzejszych" ( wszyscy są najmądrzejsi :) i będzie się kłócić na żywo, tak jak teraz kłócimy się online.

Link to post
Share on other sites

Ty Mendi, nawet powinieneś być z racji.

 

Na początku myślałem o Jarosławiu.. serio!

Świetne miejsce a do tego na końscu świata. ;) No, idealne dla nas.

Spędziłem tam kiedyś dwa tygodnie w.. klasztorze. :)

Tylę, że wiara nie dojedzie..

 

Scenariusz już prawie gotowy.

Dogrania wymaga miejscówka w łódzkim - to potrwa jeszcze trochę..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Mamy termin i miejsce wstępnie złapane:

1. Termi: 6-7 kwietnia ( czyli pierwszy weekend kwietnia br ). Możliwość przyjazdu w piątek ( 5.04.2013r )

2. Miejsce: Karolewo w łódzkim. Teren urozmaicony, z zapleczem bytowy i parkingiem.

3. Będzie odpłatność za wynajęcie terenu i gościnę - około 20 zł.

 

Powyższe informacje zweryfikuję ( potwierdzę, raczej.. ) za tydzień.

 

Scenariusz wkrótce.

Szykujcie swoje grube berty i do zobaczenia!

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

2. Miejsce: Karolewo w łódzkim. Teren urozmaicony, z zapleczem bytowy i parkingiem.

Szykujcie swoje grube berty i do zobaczenia!

 

Lambert

 

trochę pomogę -jakby ktoś szukał na mapie, to chodzi o Karolew k. Aleksandrowa Łódzkiego -parking- przy drodze Aleksandrów Łódzki- Parzęczew

 

pozdro

Woysky

Edited by woysky
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...