Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika?


Recommended Posts

Witam,

Piszę następny temat bo się wymogi zmieniły:)

do rzeczy chcę kupić replikę do 1100zł maksymalnie!

Mam na oku tą + tuning: http://www.taniemilitaria.pl/m4a1-ris-agm032-p-358.html#.UQLcNb_lxF5

co do tuningu chciałbym żebyście mi pomogli bo nie znam się na tym. Możecie zaproponować również inne repliki ale tylko z tych dwóch stron ponieważ są raty z mbanku! Co do repliki chciałbym coś z rodziny emek!:)

http://gunfire.pl

http://www.taniemilitaria.pl

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Tuning sobie odpuść, na początku się nie opłaca. AGM to syf nie kupuj. Z takim budżetem, śmiało szukaj, classic army, king arms może kwa lub G&P znajdziesz gdzieś. Ewentualny tuning na dzień dobry to gumka na g&g zieloną lub systeme. Pamiętaj tylko, że kupując repliki 1 klasy rzadko kiedy dostaje sie batke z ładowarką.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko od siebie powiem, żebyś nie kupował emki tanio- poprostu albo tiuning pochłonie drugie tyle ile dałeś za emke żeby ona w ogóle strzelala. Są wyjątki ale raczej mało prawdopodobne żebyś znalazł coś poniżej 700zl - moze te nowe full plastik z gf ale nikt jeszcze nic o nich nie wie. Moze z blacksworda jakaś emka albo dozbieraj do g&p. Nie mogę poreczyc za boya,agm,jg,p&j - będziesz sie użeral z nimi napewno.

Link to post
Share on other sites

Gunfire można powiedzieć znam prawie na wylot, gdyż sam poszukuje pierwszej repliki i zapewne będzie z tamtad, jednak emki z mojego odczucia dobrej nie znajdziesz( moze ta TM za 2 tysie :p). W tej cenie miałbys super g36(krewny m4) 1 klasy aresa,umarexa lub tańsze jg,cymy albo jakiegoś ak lub m14 moze coś ci sie spodoba? Z blacksword.pl możesz jeszcze sprawdzić co maja.

Link to post
Share on other sites

Proponuję Ci opuszczenie strony taniemilitaria, tam nie znajdziesz nic ciekawego, wejdź na gunfire, specshop (dosyc drogi). A kontynuując plastik? Nie potrafisz okreslić czy replika ma metalowe czy plastikowe body? Z czasem się nauczyc, poza tym JG raczej są plastikowe, nie wszystkie. Gearbox-y są metalowe. Z resztą tam wszystko pisze, metal i abs, co z czego jest wykonane.

Edited by OldWolf86
Link to post
Share on other sites

Ma 1100 na replikę oraz jej tuning, kupno repliki renomowanej to powiedzmy 900zl, autor ma wymagania, musi być metalowe body to pozostaje tylko AK lub Emka, plus tuning to pare stówek do przodu, a Chińczyki nie są takie złe jak się może wydawać, poza tym sam podaje linki do Chinoli.

Link to post
Share on other sites

Jak tak bardzo zależy Ci na mocy to najlepiej właśnie kupić Chińczyka, większośc ich jest mocna na starcie, wszystkie renomowane mają poniżej 400fps, bo stawiają na jakość wykonania a nie na moc. Żeby osiągnąć 460fps trzeba mieć springa M130 do M140 a nie wszystkie repliki takie wytrzymają, więc trzeba będzie trochę tych podzespołów w gearbox-ie wymienić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...