Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie, otóż mam emkę z kolbą teleskopową ctr+ pokrowiec na pakiet , i pomyślałem sobie czy nie ma gdzieś w necie do kupienia kabelków spiralnych ???? tzn często zmieniam pozycję kolby i z czasem kabelki bądź wtyczka się odlutowuje od tych naprężeń(kabelki nie tak jak trzeba się układają) i pomyślałem czy nie ma czegoś takiego( w necie nie znalazłem) a widziałem jak chyba w emkach ptw takie rozwiązanie było.Możliwe że ktoś się spokał gdzieś z takimi kabelkami - byłbym wdzięczny za link.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A nie możesz po prostu dopasować kabla do najbardziej wysuniętej kolby i nadmiar będzie co najwyżej lekko zwisać? Ewentualnie żeby zminimalizować ten efekt można podczepić kabel do samej kolby małymi kawałkami drutu czy malutkimi opaskami zaciskowymi, tak żeby przewód mógł się luźno przesuwać.

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

W internecie masz przecież pełno sklepów w których kupisz przewód spiralny. Faktem jest, że minimum 1m, i cena razem z przesyłką oscylująca przy około 50zł. Ale nigdzie i tak taniej nie kupisz, chyba że gdzieś na szrocie znajdziesz. Telefoniczne i od mikrofonów CB się nie nadają.

Link to post
Share on other sites

Telefoniczne do zasilania repliki? Przecież to się będzie grzać! Przewód telefoniczny ma 0.14mm2, 3A prądu i temperatura rośnie o 45oC, a wiadomo że przy rozruchu leci dużo więcej.

Telefoniczne i od mikrofonów CB się nie nadają.

 

A czytać ze zrozumieniem potrafi kolega? Przecież napisałem, że takie się nie nadają, a w poście znajdują się dlatego, że sa to najpopularniejsze i najtańsze przewody spiralne dostępne w internecie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...