Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAGAZYNKI a REPLIKI - Kompatybilność


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy nowe, czy przeoczyłem, ale na kilka sklepów wskoczyły midcapy 140bb do eMek Castellan.

Tanie jak barszcz, wziąłem dwie sztuki do KWA KR9.

Śmigają bez problemu, leciutki luz na boki, ale to raczej norma. Wygląd kwestią dyskusyjną, ale jakość wykonania bardzo dobra, szczególnie za te pieniądze.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja też mogę polecić Hexmagi od Castellan, w m4 od KWA siedzą lepiej niż oryginał, Luz minimalny, sprężynę mają chyba nawet mocniejszą niż oryginał, więc moim zdaniem naprawdę warto. Tym bardziej że kosztują 35 zł, a nie jak oryginał niecałą 100.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To nie kwestia adaptera, a najprawdopodobniej potrzeba przypiłowania magazynków DBoys. Porównaj je ze stockowym i będziesz wiedział gdzie się różnią.

 

 

Mam takie magazynki z czego ten w opakowaniu jest dokupiony a ten nie jest orginalny z repliki

 

 

 

http://wmasg.pl/pl/p.../gallery/204938

 

 

pozdrawiam

Edited by Struziol
Link to post
Share on other sites

[AEG] M4 Lone Star Border Patrol SWAT SBR [EA]

- Magazynek Specna Arms, metalowy real-cap: wchodzi, podaje, gibie się lekko na boki, ładnie wypada z gniazda po naciśnięciu zwalniacza.

- Magazynek Specna Arms, metalowy low-cap: wchodzi, podaje, gibie się lekko na boki, ładnie wypada z gniazda po naciśnięciu zwalniacza.

Link to post
Share on other sites

Niestety kupiłeś replikę, która nie jest kompatybilna ze standardem TM i pochodnymi.

Pewnie kupiłeś to: https://www.militaria.pl/umarex/karabinek_szturmowy_aeg_heckler_koch_g36_c_idz_2_6300_p88607.xml

Nie wiem czy w ogóle da się do tego kupić magazynki, a nawet jeśli to nie ma to sensu.

Kiedy kupiłeś tą replikę? Możesz jeszcze ją zwrócić, bo to niestety zmarnowane pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Jak zauważył Huba_lbn dla świętego spokoju najlepiej zwrócić replę. Albo pozostaje Ci dokupienie magazynków tego samego producenta. Adapter na różnie skonstruowane magazynki G36 po prostu nie ma.

 

W kwestii kompatybilności:

 

SCAR-L WE AEG pasują magazynki Battleaxe low/mid capy, emagi (jakaś budżetowa wersja Magpula), pamgi Beta Project, low capy Airsoft Systems i cała reszta producentów. Nie pasuje stockowy hicap od M27 IAR Specny.

 

M27 IAR Specna Arms: pasują low capy metalowe Battleaxe bez konieczności jakichkolwiek przeróbek.

Edited by Head Crusher
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...