Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAGAZYNKI a REPLIKI - Kompatybilność


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

M4 ICS Yak

Hexmagi castelana siedzą z luzem ale po ubiciu sprężyny podają świetnie nawet na wysokim Rofie. Na świeżej sprężynie pierwsze kilka kulek może wypluć na kilka metrów.

Arcturus at-ak05

Mid capy Cymy do ak74/104 po spiłowaniu zaczepu przedniego zgodnie z oryginalnym magiem, siedzą sztywno, lepiej niż oryginał i podają bez problemu do ostatniej kulki. Bez piłowania nie wchodzą wcale. 

Magazynki Arcturusa (D-Day) dodawane m.in. do ich wersji AKMów nie pasują do Arcturus ak74. Wchodzą z klikiem ale komora hop-up nie równa się z "dziurą" i wypycha wkład maga ze skorupy. 

G&G GC 16 i podobne

Metalowe low capy boyi wchodzą, mają luz ale podają.

Hexmagi castelana wchodzą, mają luz ale podają.

G&G mid cap wchodzą ale trzeba je wyrywać z magwella. Podają albo nie w zależności od nastroju. Nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

SR16 (B.R.S.S.) BOLT Airsoft

1. SR16 (B.R.S.S.) Tan - BOLT Airsoft  pasuję magazynek  VFC mid-cap QRS 120 kulek do M4/M16, bardzo fajnie podaje, mocno się trzyma i prawie bez luzów. Co śmieszne, magazynki od firmy Bolt BA065 lub BA-065 nie trzymają się i wypadają. Problem magazynków VFC że są drogie- na 06.09.2019 rok w gunfire kupiłem po 65 zł.

DEVGRU SF (B.R.S.S.) - BOLT Airsoft

2. DEVGRU SF (B.R.S.S. - black) - BOLT Airsoft  magazynki na odwrót, nie pasują VFC mid-cap QRS 120 kulek do M4/M16, fajnie się też trzymają, ale podają przez raz...  Tutaj sprawdziły się magazynki od firmy Bolt BA065 lub BA-065, tylko problem tych magazynków, że nie sprzedają się w Polce i muszę załatwiać we Włoszech po 9-10 euro.

PS. pasowały również magazynki od Specna Arms, ale bardzo żle podawały, dodatkowo nawet te nieliczne podania co i były, precyzji zero. Te magazynki powalają precyzyjnością, każda prawie identycznie jednakowo leci.

Pozdrawiam. Mam nadzieje że nie stracicie 2 miesięcy jak ja, na poszukiwanie magazynków.

Edited by Vito_Corleone
Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Zakupiłem glocka 17 firmy UMAREX na CO2. Już po pierwszym magazynku było zdziwienie "to już?". 14 kulek w magazynku zniknęły w ciągu mgnienia oka.

Szukam do niego dodatkowych magazynków, najlepiej tych powiększonych, extended powyżej 20 kulek.

Nie jestem pewny, czy broń ma kompatybilne magazynki z systemem TM. 

Jeśli nie, to jakie zamienniki polecacie?

Najtaniej znalazłem dostępny oryginał za 219zł

https://allegro.pl/oferta/magazynek-asg-do-pistoletu-glock-17-gen-5-co2-8459021685

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
W dniu 4.12.2017 o 06:13, Head Crusher napisał:

Bierz low capy M4 Battleaxe na 70 kulek. W M27 IAR Specny zapinały się bez problemu.

Niby są ok, ale raz że czasami mają problem jak się ich porządnie nie dobije, dwa zawsze zostaje 5-6 kulek w magu. (Mowa o emagach)

 

Podbijam temat bo szukam sprawdzonych metalowych stanagów do GFC12 (HK416), najlepiej lowcap

Edited by Bober00
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
6 godzin temu, cramlorth napisał:

Siemka, mam olbrzymi kłopot z magazynkami dedykowanymi do tr16 mbr 308sr G&G

Kupiłem dwa i podają kulki losowo coś z nimi jest nie tak. Zmieniałem na dwie inne komory i to samo bez zmian. Czyściłem też. Stokowy mag podaje normalnie super. 

Kupiłeś magazynki od G&G do TR16 MBR 308 czy magazynki innej firmy do replik typu AR-10?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...