Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Zakładam ten temat ponieważ nigdzie nie znalazłem innego na temat tej repliki.

Nie chcę robić tu reklamy no ale to jedyny sklep, który posiada te replikę.

http://taktyczny.com/repliki-asg/pistolety/pistolet-tanfoglio-gold-custom-eric-grauffel-co2.html

 

Replika przeznaczona do Airsoftowego strzelania dynamicznego. Co sądzicie o tym modelu? Sprawdziłaby się jako broń boczna?

 

W opisie podano maksymalny zasięg - 55m. Niezbyt chcę mi się w to wierzyć.

Wiadomo replika jest bardzo celna na krótkich dystansach (10-15m w malutki popper)

Ciekawi mnie czy na 30-35m można by celnie strzelać do celu wielkości sylwetki człowieka.

 

Jeśli ktoś ma jakieś dokładniejsze dane, doświadczenia z tym modelem mógłby się podzielić tym na forum.

Będę bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Mam takiego. Robi bardzo pozytywne wrażenie.

Wykonanie i spasowanie świetne. Jedyne, do czego się przyczepie to farba, którą pokryto całość.

Chodzi jak szwajcarski zegarek, nie spotkałem czegoś takiego w innych tanich replikach prosto z pudełka.

Spust jest bardzo, ale to bardzo delikatny, miękki, w miarę długa droga. Dzięki temu nie zrywa się strzałów, co jest ważne w IPSC.

FPSy trzymają się na poziomie 320 tak do końca pierwszego magazynka, potem spadają, przy końcu drugiego jest 295-300. Niestety przy trzecim spadają już do 250, mimo to blow-back i odrzut jest taki sam, soczysty i mocny.

Testów terenowych jeszcze nie robiłem. Jak się ociepli to zrobię.

W mojej subiektywnej opinii, jest to jedna z lepszych klamek, jaką miałem. Jak tylko ktoś lubi takie klimaty, to się nie ma co zastanawiać.

Ps. Mam zamiar go używać normalnie w terenie, z szyną i kolimatorem, jak i bez.

Edited by GZ
Link to post
Share on other sites

Akurat w tym gumka jest standardowa. Oryginalna to BAX, zobaczymy czy się to sprawdzi.

Lufa precyzyjna wymaga drobnej przeróbki, znaczy odcięcie kawałka od strony gumki i nacięcie dodatkowego pierścienia, każdy kto ma tokarkę lub znajomego tokarza sobie poradzi.

Więcej nie rozbierałem, choć na oko tłoczek jest standardowy.

Zawór w magazynku to jest ichni wynalazek, ale pracuje wręcz genialnie.

 

Dex, w założeniu to nie miała być klamka do jakiegokolwiek tuningu, jak się zepsuje, to się lufę przełoży do innego.

 

Ale dziwi mnie to, bo klamka z założenia jest do IPSC, więc brak jakichkolwiek części to nie strzał w stopę ale w głowę w wykonaniu Cyberguna, który to sprzedaje Tanfoglia.

Ale taki jest Cybergun, KWC klepie dla nich a oni liczą na jak największą sprzedaż. Jak się zepsuje to następny i tak dalej.

Link to post
Share on other sites

Akurat w tym gumka jest standardowa. Oryginalna to BAX, zobaczymy czy się to sprawdzi.

Lufa precyzyjna wymaga drobnej przeróbki, znaczy odcięcie kawałka od strony gumki i nacięcie dodatkowego pierścienia, każdy kto ma tokarkę lub znajomego tokarza sobie poradzi.

Więcej nie rozbierałem, choć na oko tłoczek jest standardowy.

Zawór w magazynku to jest ichni wynalazek, ale pracuje wręcz genialnie.

 

Dex, w założeniu to nie miała być klamka do jakiegokolwiek tuningu, jak się zepsuje, to się lufę przełoży do innego.

 

Ale dziwi mnie to, bo klamka z założenia jest do IPSC, więc brak jakichkolwiek części to nie strzał w stopę ale w głowę w wykonaniu Cyberguna, który to sprzedaje Tanfoglia.

Ale taki jest Cybergun, KWC klepie dla nich a oni liczą na jak największą sprzedaż. Jak się zepsuje to następny i tak dalej.

A jakiej preclufki użyć do przerobienia(chodzi mi o taką w której najmniej trzeba będzie zmieniać) i jeszcze pytanie jakimi kulkami strzelasz z tego pistola?. Bo niby zalecają 0.20g ale w filmach spotkałem się,że polecają 0.25 a nawet 0.28 .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...