Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To i ja dorzuce coś od siebie.

 

Widze że bardzo bardzo bardzo chcesz być od początku elo pro taktyczny lans ACM made in china. A to nie o to chodzi. Nie dość, że żaden z tym lans, to chcesz sie obciążać szpejem, z którego po paru strzelankach zrezygnujesz bo-coś-tam-coś-tam.

 

Ja osobiście zaczynałem z kamizelką LBV i pożyczonym stg44 lub mp5 (bardziej mi stg podchodziło). a i w ładownicach trzymałem głównie fajki, zapalniczkę, telefon i małą paczkę kulek i i tak połowę ładownic miałem pustych. Nie ma sensu nosić pustych ładownic, bo to śmiesznie wygląda :icon_smile:

 

Idź na kilka strzelanek z hajkapem, polataj, pobiegaj, zobacz szpej kolegów i na respach zastanów się nad jednym ważnym, ale to zajebiście ważnym pytaniem "CZEGO POTRZEBUJĘ?".

Nie potrzebujesz pełnej kamizelki plate carrier z oryginalną SAPI, zestaw medyczny ze stazą taktyczną, MRE, pierdyliarda magazynków (przynajmniej przez pierwsze pare miechów), tłumika, szyn ris, kolimatorów...

1. Naucz sie celować przez mechaniki.

2. Zobacz, czy twoja replika rzeczywiście wymaga tłumika, bo zrobi się naprawdę bardzo długo, a do AKSU pasuje wizualnie chyba tylko PBS-4.

3. Dzień w dzień zadawaj sobie pytanie które postawiłem wyżej. I jak stwierdzisz, że POTRZEBUJESZ, dajmy na to cargo, to cargo sobie kupujesz. Nie wcześniej. Nie dość, że zaoszczędzisz sobie zawodu, to jeszcze forsy.

 

Co do kamuflażu- ja latam w pustynnym w lesie i nie mam z tym jakichś emocjonalnych problemów. Dobre mundury są drogie, tanie mundury są do dupy. Już lepiej latać w jeansach i t-shircie i udawać najemnika :icon_biggrin:

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie broń tylko replika.

Nie rozumiem całego tego ciskania się "to replika a nie broń".

A wracając do tematu.

Idź na kilka strzelanek z hajkapem, polataj, pobiegaj, zobacz szpej kolegów i na respach zastanów się nad jednym ważnym, ale to zajebiście ważnym pytaniem "CZEGO POTRZEBUJĘ?".

Nie potrzebujesz pełnej kamizelki plate carrier z oryginalną SAPI, zestaw medyczny ze stazą taktyczną, MRE, pierdyliarda magazynków (przynajmniej przez pierwsze pare miechów), tłumika, szyn ris, kolimatorów...

1. Naucz sie celować przez mechaniki.

2. Zobacz, czy twoja replika rzeczywiście wymaga tłumika, bo zrobi się naprawdę bardzo długo, a do AKSU pasuje wizualnie chyba tylko PBS-4.

3. Dzień w dzień zadawaj sobie pytanie które postawiłem wyżej. I jak stwierdzisz, że POTRZEBUJESZ, dajmy na to cargo, to cargo sobie kupujesz. Nie wcześniej. Nie dość, że zaoszczędzisz sobie zawodu, to jeszcze forsy.

 

Co do kamuflażu- ja latam w pustynnym w lesie i nie mam z tym jakichś emocjonalnych problemów. Dobre mundury są drogie, tanie mundury są do dupy. Już lepiej latać w jeansach i t-shircie i udawać najemnika :icon_biggrin:

Z powyższym zgadzam się prawie całkowicie. Zgadzam się w kwestii przemyślanych zakupów (bo kase wtopić łatwo a zdobyć zazwyczaj ciężko). Natomiast nie zgadzam się w kwestii mundurów. Tanie mundury też są dobre. Na ten przykład flecki czy dpmy. Maskują dobrze a (te pierwsze, drugiego nie miałem) są też wygodne.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mundur.. mam 1 ale taki.. ciemna zieleń, mam zamiar kupić http://ofensywa-heli...&product_id=637 taki mundur spodnie i bluzę :icon_wink:

 

I jakbyście mogli mi doradzić jakąś broń do 500zł może być używana i nie plastikowa(mogą być poszczególne elementy plastikowe) -.- ja kto czasem bywa :icon_mad: ponieważ kolega odradza mi zakup aksu, tak napisał

to znaczy szajs ... małe , brzydkie i mało celne bo lufa krótka

więc doradźcie co do tej broni ! :icon_biggrin:

Edited by Blu3
Link to post
Share on other sites

MarekMac, masz racje, zapomniałem o fleckach i dpm'ach.

 

Blu3, wiem że wygląda fajnie i taktycznie, ale to jest właśnie przykład odzieży w jaką inwestowac nie warto.

 

Jak chcesz coś naprawde budżetowego- rzeczywiście flecktarn/dpm/ddpm będą fajne. Ja osobiście latam w wz.93 pustynnym i bardzo sobie chwalę. Praktycznie za 100-150 zł dorwiesz komplet. Flecka za 40-50 zł da rade znaleźć, DPM szczerze- nie wiem, ale też pewnie podobnie :>

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites
ponieważ kolega odradza mi zakup aksu, tak napisał

Cytat

 

to znaczy szajs ... małe , brzydkie i mało celne bo lufa krótka

Zmień kolegę, albo nie traktuj go chociaż jak autorytetu.

Małe i brzydkie - kwestia gustu.

"Mało celne, bo lufa krótka" - bzdura, w Airsofcie długość lufy ma znaczenie, ale nie takie jak w broni palnej.

Link to post
Share on other sites

Ale mi chodzi... za 1500zł zróbmy tak.. szelki z ładownicami 210zł buty 210zł .. hm.. macie 800zł na replike ! co byście wybrali ?! :icon_biggrin:

 

Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Widzę, że koncert życzeń się zaczął :icon_biggrin:, a to dodam parę groszy ode mnie.

Za moje ciężko zarobione pieniądze (czyt. rodzice mi dali), kupiłbym.... w sumie nic nowego. Kupiłbym jakąś replikę f2000 z komisu lub lufę promyka i komorę PDI do l96. Cho za 800zł są te repliki KWA w wersji budżetowej, a to raczej dobry wybór, nie wiem tylko czy są jeszcze podajże na taktycznym były sprzedawane (jak coś to poprawić proszę).

 

Chodź, podajże? Reegz litości.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że koncert życzeń się zaczął :icon_biggrin:, a to dodam parę groszy ode mnie.

Za moje ciężko zarobione pieniądze (czyt. rodzice mi dali), kupiłbym.... w sumie nic nowego. Kupiłbym jakąś replikę f2000 z komisu lub lufę promyka i komorę PDI do l96. Cho za 800zł są te repliki KWA w wersji budżetowej, a to raczej dobry wybór, nie wiem tylko czy są jeszcze podajże na taktycznym były sprzedawane (jak coś to poprawić proszę).

 

Chodź, podajże? Reegz litości.

Sorry za offtop, w tym kontekście choć (od choćby a nie od chodzenia) http://pl.wiktionary...rg/wiki/choćby i bodajże! Jeśli już dokonuje się poprawek, to wypada wskazać prawidłową formę. :icon_wink:

 

Ps

Nadepnąłem na odcisk Moderatora, pewnie zaraz będę miał "banicję"... :icon_cry:

 

Chciałem żeby sam się wysilił. Zakładałem, że jednak zna poprawne formy, a te błędy to przypadek. Proszę lepiej nie mów co wypada. Na pewno nie jesteś autorytetem w tej dziedzinie :icon_wink:

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Czy naprawdę musisz kupić od razu wszystko ? Ja jak zaczynałem to miałem tylko springa jg, kurtkę dpm i nawet spodni żadnych ani butów porządnych. Po paru miesiącach kupiłem kamizelka AGM i teraz żałuję bo nie ma komu sprzedać, minęło 2 lata od kąt zacząłem rsoft, i tak naprawdę dopiero teraz pojmuję o co chodzi i czego mi potrzeba, po prostu nie spiesz się tak, na wydanie kasy będziesz miał jeszcze czas.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie sorry :P.

 

1500zł powiadasz?

-CM 0.40 jakąś

-Okulary ESS ICE

-5 mid capów

-Wuzetka Helikona

-Shingle 3x2 od MiWO Lubliniec w Panterze Cordura, taśmy poliamid

-PT-2 od Lublińca w Panterze, Cordura, taśmy poliamid. Po mocnym ściśnięciu klamry i zablokowaniu pasków, szelki są zbędne.

 

Nie wiem ile mi zostanie, bo nie liczyłem wydatku

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...