Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPS-CORE FAST - repliki/kopie - wszystko na ich temat


Recommended Posts

Mam x shielda w coyocie. [...]

 

Mam stycznośc z dwoma wytworami spod szyldu X-Shield. Jeden to kask, a drugi to hełm. Koledzy z zespołu którzy je użytkują mówią, że regulacja trzyma i nie popuszcza, ale jeden z nich który jest budowlańcem, mówi, że miał na głowie lepsze regulacje. Co do wykonania zewnętrznego to jest w miarę przyzwoicie, przynajmniej ja to tak oceniam. Nie błyszczą się nadmiernie. Na hełmie były trochę niedbale przyklejone rzepy (prosto, ale gdzieniegdzie odchodziły).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wychodzi na to ze jak z kazdym chinolem zależy od rzutu :)

 

Nie mowie ze mój jest wykonany tip top, ale jak za replike za ~100 nie mam mu nic do zarzucenia. Siedzi na moim nie małym baniaku, trzyma staff który jest mi potrzebny na głowie i pare razy uratowal ją przed uderzeniem w coś twardego.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Czy jest dostępna na rynku replika FAST-a wykonana z włókna szklanego? Coś a'la stare, dobre TC-2000/1/2 od Volvera. Kiedyś widziałem coś takiego w sklepie internetowym za ponad pół kafla, ale zdaje się, że to okazało się nieprawdą, a firma - złodziejami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moim zdaniem tak. W zależności jak dużą masz głowę uda się to z pałąkiem bądź po użyciu adapterów na szynę :)

 

BTW.

Kupiłem sobie pokrowiec firmy RR do kopii hełmu - nie dość, że odstają nitki i generalnie szału nie robi, to jest po prostu... za duży :D

Na standardowych FASTach (FMA/Emerson/X-shield) marszczą się jak Shar-Pei. Pasują za to idealnie do kopii FASTa w rozmiarze L/XL.

Link to post
Share on other sites

Przemyśl-jak masz blisko twarzy maskę? Wygodnie będzie tam mieć pałąk i mikrofon ściskany drucianą siatką i odgniatający mordę?! Stalker nie zniekształca i nie tłumi głosu. Spokojnie można mikrofon mieć nad maską.

Link to post
Share on other sites

Przemyśl-jak masz blisko twarzy maskę? Wygodnie będzie tam mieć pałąk i mikrofon ściskany drucianą siatką i odgniatający mordę?! Stalker nie zniekształca i nie tłumi głosu. Spokojnie można mikrofon mieć nad maską.

 

Ok a twierdzisz bo tak bedzie wygodniej czy próbowałeś założyć wszystko razem?

Link to post
Share on other sites

Kombinowałem z tym na różne sposoby, mikro na masce (na tyle blisko, żeby dobrze zbierał bez potrzeby podnoszenia głosu, a na tyle daleko żeby nie tarł się jak ci się garnek na głowie zachwieje) to moim zdaniem optymalne i przetestowane rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chce kupić FASTa

Którą firmę brać :

Emersona http://azteko.pl/emerson-helm-fast-base-jump-helmet-us-seals-plate-p-4177.html

 

FMA http://gunfire.pl/product-pol-1152207397-Replika-helmu-Ballistic-Protecting-Pad-MC.html

 

Nie zależy mi na kolorze aczkolwiek celuje w te 2 kolorki trochę poczytałem i nie wiem który kachol byłby lepszy potrzebuje to do kręcenia czyli z ałtomatu muszę kupić na GoPro zawieszenie(w miejsce noktowizji) FMA ma juz jakiś wypinany montaż Emerson nie . Wiem ze są to inne modele Balistic i Jump To tez nie gra roli

Co polecacie i który lepiej wykonany?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...