Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPS-CORE FAST - repliki/kopie - wszystko na ich temat


Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kupiłem sobie Maritime FMA korzystając z okazji, że stały po 8 dyszek...

Po wymianie zawieszenia na OCC-Dial ze zwykłego Ballistica (FMA) i podmienieniu montażu NVG na inny, hełm stał się naprawdę fajny i gotowy do użytku :D

Przy standardowej konfiguracji to trochę dupa...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na FASTach montowane są przeważnie montaże VAS, do których pasują standardowe żurawie Rhino z dużą, płaską płytką. Płytka montażowa Norotosa ma ścięte dwa górne rogi i jest mniejsza. Obie nie są ze sobą kompatybilne, ale często można po prostu wymienić płytkę na samym żurawiu.

Link to post
Share on other sites

W takim razie jeszcze pytanie o samego Emersona. Pobieżnie przeglądając różne sklepy natrafiam na ceny rzędu 100 kilku zł na taiwangunie a z kolei np na Azteko Emersony chodzą za ponad 300 zł. To są jakieś dwie odmienne serie?

 

Sprawdź czy różnią się wnętrzem, poduchami itd.

 

Jeśli nie to pewnie zostały zakupione po innym kursie dolara, albo firmy miały taki kaprys żeby ustawić inne ceny ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W takim razie jeszcze pytanie o samego Emersona. Pobieżnie przeglądając różne sklepy natrafiam na ceny rzędu 100 kilku zł na taiwangunie a z kolei np na Azteko Emersony chodzą za ponad 300 zł. To są jakieś dwie odmienne serie?

Podepnę się pod pytanie, nie widzę różnic między tymi za 350+, a tymi za 150+ bazując na zdjęciach.

Z drugiej strony w rękach nie miałem, a i o samych FAST-ach wiem niewiele.

Link to post
Share on other sites

 

Przeczytaj post powyżej ;)

Wybacz, że pominąłem. ;)

Chodziło o to, że jakoś ciężko mi uwierzyć, że praktycznie stuprocentowa różnica w cenie (na wielu sklepach) wynika z różnych kursów dolara. Do tego zdjęć tych droższych egzemplarzy jest o wiele mniej, więc ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, że niczym się nie różnią nie mając obu w rękach.

Podjadę przy okazji do jakiegoś sklepu stacjonarnego, pogadam i porównam organoleptycznie po czym dam znać. :)

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...