Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPS-CORE FAST - repliki/kopie - wszystko na ich temat


Recommended Posts

Witam .

Ja także ostatnio przeglądałem strony linki i sięgałem opinii ludzi w sprawie FAST BALISTIC HELMET ops-core.Po tym jak znalazłem oryginały bank przestał ze mną gadać...heeh Ale Polak potrafi i znalazłem prawdziwe kevlarowe Fasty w dobre cenie że tak powiem na naszą kieszeń. Posiadają te same parametry i wygląd jest w 100% oryginalny .Jeżeli będzie ktoś zainteresowany wyłożeniem 850pln za sztukę to chętnie pomogę jak będę robił zamówienie dla siebie... w sumie 850 pln to nie to samo co 980 usd. Więc po co przepłacać\

Link to post
Share on other sites
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

z wielką chęcią bym ci udostępnił ale trochę się napociłem aby wyrobić sobie układ na handel niewielkich ilości gdyż standardowo zamówienie nie może być mniejsze niż 500 sztuk,http://airsoftphotos.net/ tam masz link do zapoznania się z produktem .Nie myśl że jestem pazerny ale sam rozumiesz. napisz coś na temat jak ci się spodoba.pozdrowionka

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Kevlarowe FASTy powiadasz? Takie ślady po formie na szynach jak na tym Twoim zdjęciu mają najtańsze chińskie fasty z Ebairsofta.

 

Aż zapytam znajomego z Policji, co się stanie jak ktoś to kupi i mu w robocie odłamek łeb przedziurawi. ;)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Owszem, jednak to wszystko wydaje mi się lewe. Ślady formy na szynach to dobry przykład. Ktoś sobie robi w Azji kevlarowe kopie FASTów i sprzedaje je ludziom? Po co? Z chęcią zobaczę jakąś specyfikację tej balistyki.

 

PS Słowo klucz to "wydaje mi się", więc różnie może to być, jednak śmiesznie to wygląda. Tak czy inaczej zobaczymy - trzymam kciuki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja swój ściągnąłem z Hongu a ceny nie jestem w stanie podać bo po prostu nie pamiętam. Pamiętam że dwa miesiące po otrzymaniu przesyłki pojawiły się u nas w sprzedaży w cenie wyższej o około 40 pln niż detal ściągnięty z Chin...

A gdzie kupiłem ... Poszperam w mailach gdy wrócę z pracy i podeślę Ci privem info.

Btw. przepraszam że tak późno odpisuję, ale jakoś mi się to nie rzuciło w oczy...

 

Mój garnek przyleciał od tego użytkownika: http://myworld.ebay.com/lrrp_qq/ a został zakupiony na ebayu. Niestety kosztu przesyłki nie pamiętam :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...