Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elektryczny pistolet, głównie "zabawa".


Recommended Posts

Witam. Na wstępie chcę zaznaczyć iż posiadałem kiedyś cm.028 (replika ak), jednak nie wykorzystywałem w pełni możliwości, nie jeździłem za bardzo na jakieś imprezy - z braku czasu, znajomych w tym siedzących. Postanowiłem więc się go pozbyć, gdyż w sumie wszystko co z nim robiłem to ćwiczyłem celność, jak tylko znalazłem chwilę czasu i chęci.

Chcialbym sobie kupić w przyszłości pistolet elektyczny ( w pełni wystarczy na moje potrzeby ).

Wiem że na pewno "gaziaki" byłyby polecane, jednak mnie bardziej interesuje coś elektrycznego, bez potrzeby dokupowania żadnych dodatkowych elementów.

Cena myślę do 150zł, mogą być używki.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polece CM 030

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189279-Replika-elektryczna-pistoletu-CM030-ver-II.html

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=303

 

Używkę znajdziesz taniej ale ta replika pistoletu jest często polecana i działa fajnie :)

Link to post
Share on other sites

Moja rada : Nie patrz za bardzo na te fps. Wystarczy, że w nim (Cm.030) ustawisz sobie Hop-Up na Twoje kulki i zasięg będziesz miał

zadowalający.A moc - Puszkę z 15 metrów rozłupie ci na 100% . Ja posiadam ten model i jestem z niego baardzo zadowolony :)

I zdecydowanie polecam go Tobie.

I jak już kolega wyżej powiedział - AEPy mają fps + - 200. Jeśli jednak te 185 fps Ci nie odpowiadają to po prostu kup sobie

jakąś gazówkę ;P.

 

Cześć !

Link to post
Share on other sites
jak z kimś to jednak wolałbym 003 AGM uwierz mi w lesię może idasz sobie radę z pistoletem 185fps, ale kulka będzie leciałą 2 dni.

Popieram tą opinię. Pomimo niskich FPSów, ten Glock ma spory zasięg (całkowity ~40 metrów), jednakże kulka leci tak wolno, że uchylenie się przed nią jest banalne. MP003 od AGMu nie ma może automatycznego trybu ognia, ale za to jest celne (nawet do 40-45 metrów) i uchylenie się przed kulką jest trudniejsze. MP003 jest też 3-krotnie tańsze. CM.030 sprawdza się dobrze, ale tylko w charakterze repliki bocznej.

Link to post
Share on other sites

Witam. Na wstępie chcę zaznaczyć iż posiadałem kiedyś cm.028 (replika ak), jednak nie wykorzystywałem w pełni możliwości, nie jeździłem za bardzo na jakieś imprezy - z braku czasu, znajomych w tym siedzących. Postanowiłem więc się go pozbyć, gdyż w sumie wszystko co z nim robiłem to ćwiczyłem celność, jak tylko znalazłem chwilę czasu i chęci.

Chcialbym sobie kupić w przyszłości pistolet elektyczny ( w pełni wystarczy na moje potrzeby ).

Wiem że na pewno "gaziaki" byłyby polecane, jednak mnie bardziej interesuje coś elektrycznego, bez potrzeby dokupowania żadnych dodatkowych elementów.

Cena myślę do 150zł, mogą być używki.

Pozdrawiam.

 

Źle to wszystko zrozumiałem, myślałem, że skoro nie ma czasu i brak znajomych do zjazdów to myślałem, że chcesz do puszek strzelać :D Więc dałem ci glocka od cmy, ale jeśli chcesz się strzelać ze znajomymi i innymi to weź to http://www.taiwangun.com/air-shotguns/shotgun-long-003-agm_1.html i będzie miodzio :P za 50zł + 3 magazynki + strzykawka i zabawa :) PAMIĘTAJ o okularkach.

Link to post
Share on other sites

No sory, ale nie ma pistoletu, który zastąpi ci główną. Elektryka możesz stuningować, owszem wyciśniesz 300 fps jak dasz dobremu magikowi do zrobienia, ale za same części wyłożysz 500. Opcje masz 3:

 

1. Polujesz na używane Cm.030 i godzisz się z jego cherlawymi osiągami.

2. Zbierasz do dużego elektryka (ok. 350 zł minimum).

3. Przestajesz marudzić i bierzesz pompkę AGMa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...