Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M4 RAS II CQB [BI-5781M] [DBoys]


Recommended Posts

Witam od niedawna mam broń M4 RAS II CQB [bI-5781M] [DBoys]. Wszystko fajnie, aż do czasu pierwszego strzelania. Po 1,5 godzinie zablokował mi się spust karabinu. Nie wciska się na SEMI, ani na AUTO. Na początku myślałem, że to wina kulki, która mogła utknąć w zamku, jednak po przepchnięciu wyciorem nic to nie pomogło. W domu dalej próbowałem rozwiązać problem jednak nic to nie pomogło. Jaka może być przyczyna tej usterki. Co do GearBox'a to nie rozkładałem go iż nie chce na ten czas stracić gwarancji. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuje

Link to post
Share on other sites

Pewnie zwykla zacinka. Wedlug mnie bez rozłożenia gb sie nie obejdzie. Przeczytaj sb dokładnie gwarancje i zobaczysz ,że tak naprawde ona malo co obejmuje. Stracisz tylko na wysyłkę do nich i spowrotem. Zobacz tez w jakim polozeniu jest tlok bo skoro to nowa replika może sie sprężyny szybko ubić i fps-y poecą

Link to post
Share on other sites

Nie masz się czego obawiać, kupisz sobie buzzer i będziesz jako trup sprawdzał, czy Ci nie świeci przypadkiem za mało lampek :icon_smile: Sytuację, kiedy Li-Po się zapalił znam tylko jedną i to zasłyszaną, jak to w M16 zaczęła się topić kolba, błyskawicznie zajrzano do środka, a tam Li-Po się pięknie grzeje.

 

@edit.

Dowód wyższości LiPo nad NiMh:

- Wychodziłem zimą postrzelać z repliki do puszek, podłączone Li-Po, siedzę godzinę, dupa odmarza bo się nie ruszam prawie, ale replika strzela pięknie.

- Wychodzę kilka dni temu z NiMh pokazać koledze, jak strzela. Nawet nie dało rady wystrzelić, mróz zabił akumulator.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Heh, ja swojego sprawdzam tylko napięcie po miesiącu, ile zeszło.

 

Jak masz Imaxa B6 lub któryś z jego klonów, to niemożliwe jest przekroczenie 4.2V przy ładowaniu, jeżeli korzystasz z trybu "balance". Większość replik nie będzie w stanie rozładować pakietów do mniej niż 3.5V, chyba jedynie te najsłabsze.

Link to post
Share on other sites

Miałem raz eMkę od Boyi - był to pierwszy karabin mój. Gumkę HU musiałem wymienić po drugiej strzelance bo popękała. Po około 5-6k kulek musiałem wymienić prowadnicę, głowicę tłoka, tłok i kable, bo wszystko było już popękane i nie trzymało szczelności, a kable się poprzecierały. Ktoś wyżej Ci wspominał, żebyś kable wymienił :)

 

Ogólnie, gdy wydałem na nią 400 zł na naprawę i tuning innych części strzelała jak marzenie. No ale to były dodatkowe 400zł niestety.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...