Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 PAK


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie nic nie jest nadal jasne. Jak już wcześniej było pisane: w Polsce nie mamy prawa precedensowego i to, że jeden sąd wydał taki wyrok nie oznacza, że inne są nim związane ergo wszystko może się w tej sprawie zdarzyć łącznie z wyrokiem dla szczęśliwego posiadacza atrapy. Oczywiście artykuł napisany w optymistycznym tonie jakoby z tego tytułu "podobne sprawy – prowadzone przez prokuratury z innych regionów kraju – zostały już lub są obecnie umarzane." powoduje odniesienie mylnego wrażenia. Jednak tak jak mówię, dopóki dopóty przepisy się nie zmienią można śmiało stwierdzić, że Policja będzie kontynuowała swoją szopkę która oczywiście jest bez sensu zważywszy na zerową szkodliwość przedmiotowych "broni". Niestety, to ustawa a nie orzecznictwo jest w Polsce dla wszystkich w tym dla Policji źródłem na opak interpretowanego prawa. C'est la vie.

Edited by Frontal
Link to post
Share on other sites

O to mi chodziło. Niby wszystko jasne i w ogóle, ale wiem, że rzeczywistość jest inna.

 

Tylko w Naszym kraju tak błaha sprawa toczy się latami i dalej nie wiadomo, czy można, czy nie można...

Jak mam trafić do aresztu za uratowanie sobie tyłka na ulicy, albo komuś, to dziękuje... (oczywiście tutaj kwestia dyskusyjna) poczekam. I bądź tu dobrym obywatelem :icon_wink:

Edited by ColtS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...