Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m249 a&k nie strzela


Recommended Posts

Witam, moja replika nagle przestała strzelać. Rozkręciłem chwyt okazało sie ze blaszka od kostki stykowej jest luźna sprawdziwszy czy strzela jak nacisnę palcem, tak strzela. Rozebrałem replikę wyciagnolem kostkę odpiąłem kable, otworzywszy kostkę poprawiłem blaszkę podpinam kable i nie działa wogóle. Okablowanie sprawdziłem wszystko porządku. Jaki może być jeszcze problem?

Link to post
Share on other sites

Taki, że nie potrzebnie otwierałeś kostkę stykową. Ta blaszka zawsze jest luźno. Trzeba było ją tylko dogiąć na tyle aby ściągnięty spust wciskał ją odpowiednio. Na spuście jeszcze jest taka mała śrubka którą można regulować w którym momencie spust odgina blaszkę. Pewnie poskładałeś kostkę źle. Skoro replika strzelała jak wciskałeś paluchem blaszkę to po co rozbierałeś kostkę? Przecież działała.

Link to post
Share on other sites

USUNAC, okazalo sie ze jednak pekl kabel juz wszystko wiem :)

 

Kostka sprawna, wyciagnolem blaszke, naprostowalem jak trzeba, "dotopilem" troche plastiku lutownica niema wogole luzow. Kabel przelutowalem ale musze jeszcze raz bo cos tam nie laczy troche :) Ale juz wszystko dziala, dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...