Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wisport SilverFox


Recommended Posts

Dla mnie koncepcja OpenBack jest chora. Takie pomysły powstają, gdy celem jest upchnięcie jak największej ilości modnych i tacticool taśm PALS. Natomiast tracimy normalny system nośny, ze sztywnikami lub sztywnikiem, który przy tym wymiarze już by się przydał. Te wymiary, ta pojemność lecz stary dobry 3day. Mam plecak Wisporta, macałem Silverfoxa. Niestety ich głównym celem w wersjach militarnych jest najebanie taśm PALS bez pomyślunku i lansiarski look. Ale jak patrze na Tacticalu na customy przez Wisporta robione to taki klient więc tak robią.

Fajnie wyglądają. Nie kupiłbym. Kelty bym kupił. Lichpina bym kupił. Silverfoxa bym nie kupił.

Link to post
Share on other sites

Fajnie, tylko, że to tak, jak byś porównywał Fiata Pandę do Opla Astra IV sport.

I to i to jest samochodem, ale Opel kosztuje dwa razy więcej.

Chcesz jeździć? Kup Fiata. Chcesz jeździć wygodnie? Kup Opla.

Tylko zestawianie tych dwóch aut ze sobą nie ma najmniejszego sensu.

Link to post
Share on other sites

Podawałem przykłady militarnych plecaków bez PALS z dobrym systemem nośnym. Tych dwóch wad Silverfoxa dotyczyła wypowiedź. Nie zastanawiałem się nad ceną, gdyż w postach powyżej nie wystąpiła takie kryterium.

 

 

EDIT

Literówka.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Super, czyli mogłeś podać też Mystery Ranch 3-day, prawda? Co z tego, że kosztuje w dolarach więcej, niż Silverfox w złotówkach? Ma dobry system nośny, nie ma PALS, więc pasuje.

Jaki sens ma zestawianie ze sobą plecaków z kompletnie różnych półek cenowych pokazałem już w poście o samochodach.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście temat na tacticalu tez został przeczytany i to dawno.

To może podam kryterium jakim sie kieruję w poszukiwaniu plecaka.

Jesli znacie inne modele plecaków w kolorach militarnych do granicy 400zł z dobrą i zwartą konstrukcją oraz WYGODNYCH to czekam na propozycje.

Litraż od 20 do 30L

Link to post
Share on other sites

:icon_smile:

Pokazuję dobry produkt i wskazuję wady , w moim mniemaniu, omawianego produktu. Tyle. Powinienem dopisać: "Szukałbym plecaka, który ma takie funkcje jak te najlepsze, oczywiście w zakresie cenowym na który zasobność mojego portfela pozawala". Rozwijając myśl po uwzględnieniu ceny, podałem przykłady z cywilnej linii Wisporta. Zresztą czy Linchpin to taki wypas?. Sam mówisz, że mogłem podać MR ale uznałem, że Ferrari to przesada. Ale mogłem też podać starsze Camele (Golf III) i klasyczne 3daye na wzór EI/BHI (Skoda Fabia). Mnóstwo mogłem podać, droższych, tańszych, wszystkie lepsze. Podaję dwa na których wzorowałbym zakup: Kelty MAP3500 (110-130$) i Camelbak Linchpin (170-200$).

 

EDIT

Znów literówka.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Ja sobie Silverfoxa chwalę. Na plecy nie narzekam - tył mimo że jest otwierany to wystarczająco sztywny by trzymać zwarcie całą konstrukcję bez luzów. Byłem z nim i w Tatrach i na strzelankach, a tydzień temu na śniegołazach (50km z czego 25 w deszczu i śniegu). W tym roku test na jakimś milsimie też będzie.

Edited by Ved
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...