Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy PDI Raven [PDI]


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.airsoftfo...ro-t205385.html

Info o lufach PDI RAVEN, wygląda na to, że podstawowa różnica tkwi w materiale, z którego wykonana jest sama lufa

Carbon steel w Ravenach vs Stainless steel w zwykłych PDI

 

Napisano 24 marzec 2013 - 09:19

 

Normalnie nie piszę recenzji zanim czegoś rzeczywiście nie przetestuję (a nawet wtedy, tylko gdy mnie pytają) ale teraz jestem lekko pod...

Skusiłem się na tego Raven'a PDI ze specshopu z braku lepszej alternatywy w Polsce. Lufę dostałem pare dni temu (455), zaglądam do środka, a tam jakiś syf. Mówię ok dobra, mogło się pobrudzić (no ale w sumie czemu?), więc biorę wycior i przepycham, brud był jakiś brązowy - nie mam pojęcia co to było. Wycieram, wycieram ale w sodku cały czas brudne. Jade dalej po 20 razie szmatka była już czysta - zagladam do środka a tam faktura lufy w szramy podłużne i jakieś regularne nierówności poprzeczne, mówię ja p...co to jest za shit.

Porównałem tą fakturę ze stockową lufą z mp5 jg i różnica jest kolosalna lustro vs że się odwołam do Dextera - płyta chodnikowa (w środku!)

Jeszcze nie strzelałem ale boję się, że to mogły być najgorzej wydane przeze nie pieniądze na airsoft do tej pory.

Edited by wiciok
posty połączone
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...