Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PLANY DO M200 CHEYTAC


Recommended Posts

Coraz więcej konstruktorów z Podkarpacia. Strach się bać.

Tam w ogóle chyba chłopaki z fantazją mieszkają, miałem replikę od takiego gościa i lufę zewnętrzną miała przykręconą wkrętem do drewna, selektor zrobiony z fingerboarda(takie deskorolki na dwa palce) i kolbę przyklejoną na butapren. Inżynier-artysta ;)

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej byłoby kupić jakąś dobrą replikę niż ryzykować utopienie sporej kasy? Albo pogadać z jakimś forumowym fachmanem od customów, może on coś wyczaruje. Wiesz, to Twoja kasa i Twoja decyzja ale mi by było szkoda kasy.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Przecież on dlatego chce robić, że kasy nima na gotowca :icon_biggrin:. Spoko, wiele nie utopi.

nie robie tego, dlatego, że nie mam kasy;) tylko z zajawki:D ponieważ ta replika ma służyć do gry w paintball;) ..jak wcześniej napisałem, że gram w paintball i że cała dokumentacja tego projektu będzie w serwisie paintball.info.pl :) w paintballu nie ma akurat repliki tego modelu.. są podobne, takie jak np ta http://www.sar12.com/ i wiele innych, ale to nie to samo, co M200 w skali 1:1 i nie to samo co marker zrobiony w całości własnoręcznie:D

Link to post
Share on other sites

1. To nie jest forum paintballowe.

2. http://forum.wmasg.p...page__hl__ m200

3. Zły dział - przenoszę do właściwego.

4. Z regulaminu właściwego działu:

 

3. Dział w założeniu ma służyć do pokazywania etapów produkcji własnej repliki, dyskusji nad stosowanymi rozwiązaniami, oraz prezentacji już ukończonych replik.

 

Bardzo NIEMILE WIDZIANE będzie więc rozpoczynanie nowych wątków przez użytkowników bez doświadczenia w customowaniu replik, nie posiadających jakichkolwiek planów i materiałów do ich zbudowania - a liczących na "podanie wszystkiego na tacy" przez innych użytkowników.

Zrobisz coś konkretnego - wróć, pochwal się - gwarantuję, że odzew będzie zupełnie inny, niż teraz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...