Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rider_of_fire / prorokxdd / Wesoły_Kostek - UWAGA!


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadam chyba retoryczne pytanie. Czy jesteś zdrowy i zrównoważony psychicznie? Do tej pory pokazujesz tylko, że masz chore ego i wymagasz od każdego zwracania na siebie uwagi.

Chyba w zły sposób jej szukasz, bo tutaj każdy gardzi tobą i ma powód do śmiechu, chyba, że to cię napędza.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, Prorok niestety chyba musi mieć coś z głową, dlatego go nie hejtuje już tak bardzo. Moim kolegom powiedział że jak go nie przyjmą do timu to będzie się chował w krzakach i do nich strzelał jak ci będą na odprawie przed grą....

Link to post
Share on other sites

No bez jaj... Przecież takie coś byłoby skrajnie nie odpowiedzialne i niebezpieczne. Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze nie widziałem odprawy na której wszyscy ludzie mieliby nałożone ochrony oczu (okulary się zdażały, ale gogli chyba nikt nie miał na oczach).

Link to post
Share on other sites

No bez jaj... Przecież takie coś byłoby skrajnie nie odpowiedzialne i niebezpieczne. Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze nie widziałem odprawy na której wszyscy ludzie mieliby nałożone ochrony oczu (okulary się zdażały, ale gogli chyba nikt nie miał na oczach).

Debili na świecie nie brakuje, jak widać, więc ja, jak jadę na strzelankę, to zakładam okulary wychodząc z domu i zdejmuję jak wchodzę do niego po powrocie. Na szczęście udało mi się dopasować okulary do mojej fizjologii i w prawie nigdy nie parują więc mogę sobie na takie "fanaberie" pozwolić :) .

Mało tego. W związku z tym, że coraz więcej rozumo-sceptyków (żeby polityczno-poprawnie nie używać słowa "debil") gania z "urządzeniami" na kulki asg poza "środowiskiem" zakładam okulary "strzelankowe" również jak jeżdżę na rowerze i chodzę na wycieczki.

Polecam wszystkim.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Już skończyliście ? Scharf.. czemu opowiadasz taakie bzdury, rozumiem, że chcesz mnie jak najbardziej słownie przekopać, ale że niby mam biegać po krzakach i strzelać do kogoś bo nie chcieli mnie przyjąć do Team'u? Oszalałeś? z FAT'em i Zarrazą się dogaduję i nie ma najmniejszych problemów, jeśli mogę to pomagam, weź proszę uspokój się. Jak masz jakiś problem to powiedz mi to w twarz, przyjadę do Ciebie do Bytomia, wysłucham tego co masz mi do powiedzenia i rozejdziemy się.

Edited by prorokxdd
Link to post
Share on other sites

Tak, Jest mi przykro jak muszę wchodzić na ten konkretny dział i pisać, że czegoś takiego nie robię, że biegam podobno i strzelam do drużyn które mnie nie chciały przyjąć, a tam gdzie mnie przyjęli udaje że nic się nie dzieje.

Tak nie jest od razu na wejściu przedstawiłem co i jak jakie tematy są, zemną związane, dali mi próbę i chyba ją przeszedłem bo nie zadają już głupich pytań, poza tym nie wiem czy tych ludzi nie spotkam na innych imprezach i może się skończyć to źle dla mnie.

 

Tak więc Panie Scharf i inni piszący tutaj na mój temat zapraszam na PW wypiszcie się, wykrzyczcie się, poprzeklinajcie sobie na mnie, okey. Ale już nie kłamcie na mój bo naprawdę nic takiego nie miało miejsca

Edited by prorokxdd
Link to post
Share on other sites

Ustosunkuje się do dwóch cytatów, każdy powinien je znać!:

 

"Własne cierpienia uczą, że nikomu nie należy robić przykrości" Prus Bolesław oraz

" [...] kłamstwo zawsze można przebaczyć; kłamstwo - to rzecz pożyteczna, gdyż wiedzie do prawdy." Dostojewski Fiodor

 

Tak więc będę dalej leciał z tym temat bo nie dam sobie czterech liter obrabiać jakimiś kłamstwami ("bieganie i strzelanie do innych drużyn/Team'ów czy jak to jest nazywane.)

 

Albo rozmowa zacznie biec po ludzku albo poproszę o zamknięcie tego tematu na dobre.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...