Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASR110 [APS]


Recommended Posts

witam niebawem zacznie sie nowy sezon wiec przydało by sie przejsc krok wyzej z jakoscia repliki i dlatego mam kilka pytan :

czy ktos z was posiada ta repile widział ja ?? jakie sprawia wrazenie estetyczne ?? (czy korpus jest metalowy) bo spotkałem sie z kilkoma wersjami

czy ktos widział moze taki front do kupienia oddzielnie . szukałem tu i tam i nie trafilem na to a był bym wdzieczny jak by ktos podeslał linka

 

 

podsyłam link do strony by ktos mogł zobaczyc repliek :

http://www.redwolfai...R110_AEG_DE.htm

 

podnoszę temat bo dalej jestem chętny tej wiedzy oto link do repliki na polskim rynku http://gunfire.pl/pr...-ASR110-DE.html . z nowym gb . ktoś coś wie ktoś coś widział , Nie chce mi się wieżyc ze na tak duże swery ASG w Polsce nikt nie jest wstanie odpowiedzi mi na to jak sprawują sie repliki aps ogólnie a jak ten model .

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ta firma nie ma dobrej renomy, a w tej cenie spokojnie znajdziesz porządną eMkę. Blow backi są tam zamontowane bardzo dziwnie, zużywają szybko baterie i psują repliki, jest nawet jakiś artykuł na WMASG, z tym że to było o trochę tańszej z ich replik, poszukaj. Każdy na pewno doradzi ci replikę z KWA.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ta firma nie ma dobrej renomy, a w tej cenie spokojnie znajdziesz porządną eMkę. Blow backi są tam zamontowane bardzo dziwnie, zużywają szybko baterie i psują repliki, jest nawet jakiś artykuł na WMASG, z tym że to było o trochę tańszej z ich replik, poszukaj. Każdy na pewno doradzi ci replikę z KWA.

Witam. Na temat renomy to sie mogę z Tobą zgodzić. Na to, że blow backi w APS-ie zamontowane są dziwnie, to też się zgodzę, ale, że nowe GB hybrydy żrą baterię I psują repliki, to mogę tylko napisać, że bajki piszesz. Mam ASR110 I nie zauważyłem żeby mi szybciej baterie zużywała w stosunku do G&G top techa i BOYI. Tak samo blow back nie zepsuł mi jak do tej pory nic w replice. Mogę tylko napisać, że replika mi się bardzo podoba I odpowiada mi pod każdym względem. Lecz jest to tylko moja subiektywna opinia.

 

Dopiszę jeszcze, że z pudełka 370-373fps-y. Stabilne, choc o dziwo przy rozbieraniu hopupa lufa z gumką wręcz wypadła. Po użyciu taśmy teflonowej wzrost fps-ów do 392-395 :icon_razz2: . Niestety gumka stokowa twarda I nie kręci powtarzalnie, do wymiany. Silnik też lodów nie robi, po wyregulowaniu, na LiPo 7.4V (2200mAh, 20C) na auto 10.34k/s. Podłączyłem u kolegi 11.1V, reakcja na spust bardzo dobra, rof na dobrym poziomie, lecz niestety nie miałem ze sobą chronometru I nie zmierzyłem. Zamawiam jutro silnik hi-torque. Jak dojdzie z chin w trzy tygodnie (przed świętami niestety czas przesylki może dojść nawet do miesiąca) to dam znać co z tego wyszło. Niedługo będę też otwierał gearbox I wymieniał tłok, głowice tłoka I cylindra, mosfet z kablami. Jak skończę to napiszę co z tego wyszło. Replikę będę przygotowywał na borderwar, tak więc będzie do pomacania. Jedyne co może się w tej replice nie podobać (lub podobać), to odgłos blow back-u. Jest naprawdę głośny.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

... Jak dojdzie z chin w trzy tygodnie (przed świętami niestety czas przesylki może dojść nawet do miesiąca) to dam znać co z tego wyszło. ... Jak skończę to napiszę co z tego wyszło. Replikę będę przygotowywał na borderwar, tak więc będzie do pomacania. Jedyne co może się w tej replice nie podobać (lub podobać), to odgłos blow back-u. Jest naprawdę głośny.

 

odgrzewam kotleta, i jak?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cud, miod i orzeszki. Po rozebraniu GB nie ma wiele do poprawiania po chinskich raczkach. Mosfet zainstalowany, wymieniony tlok, glowica tloka i glowica cylindra, silnik hi-torque, gumka hu. Na sprezynie guarder M90 (limity w Irlandii) pozbawionej dwoch zwoi stabilne 325-327fps, rof 15,3k/s.

W niedlugim czasie wymienie tez sprezyne na M120 to napisze jak to sie zachowuje.

Jak na razie to moge napisac, ze moim zdaniem bardzo dobra replika.

 

No cóż. Obiecałem, że napiszę coś jak już będę miał nową sprężynę.

Sprawa wygląda następująco. Po pierwsze wymiana gumki HU. Stokowa jest na prawdę słabej jakości.

Na YT goście chwalą, że tak wspaniale wypodkładkowany Gearbox. Albo się nie znają, albo ktoś im do testów rodzynka podsuną.

Szczelność tłok-cylinder-dysza po przesmarowaniu 9/10 punktów. Przynajmniej w moim przypadku. Stokowe tłoki, cylindry i dysze moim zdaniem bardzo dobrej jakosci.

Wymieniłem też okablowanie na silikonowe z mosfetem AB własnej produkcji i wtyczką deans.

Silnik stokowy nie poraża szybkością i mocą, wymieniony na Infinite Torque-Up Guardera.

Sprężyna M120 Guarder.

Osiągi to 417-420fps-ów, 12.6k/s. Bateria Turnigy nano-tech 2000mah 2S 15~25C dzielona, idealnie wchodzi w kolbę.

Replika testowana dzisiaj wstępnie na wytrzymałość (tzn czy się nie rozsypie).

Przemieliła około 3000 kulek z przerwami na doładowywanie hi-capa w trybie mieszanym około 5-10 strzałów szybkim pojedyńczym, nastepnie około 4-7 serii po 3-6 kulek, nastepnie 2-3 długie serie po około 10-15 kulek.

Nie robiłem testów zasięgu, ale jak na stokową lufę tylko po wymianie gumki i tak zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam. No i dalsza część wywodów na temat sto dziesiątki.

Jedynym słabym punktem, jaki znalazłem w mojej replice, to sprężyna blow-back. Dwa razy się uwaliła. Za drugim razem po prostu odciąłem skrzydełka płytki BB i już go nie posiadam. Na plus jest to, że ciszej strzela (płytka BB nie napi...dala przy każdym strzale).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

odkopuję,bo myślę nad zakupem.

 

Mam pytania o to,jak sprawuje się body repliki. Pojawiły się luzy? Kolba / front nie latają? Risy dobrze się trzymają? Nic nie tsescy? Kolba nie gubi stopki?

 

Da radę wydłużyć lufę przez dociągnięcie jej do samego końca tłumika płomieni? Ile mniej więcej zyskam?

 

Jaki gwint jest na tłumiku płomienia? (myślę nad wyciszeniem cholerstwa)

 

Czy jakieś elementy w relice są niestandardowe? Szczególne wymagania dot. komory,lufy, szkieletu GB? Oczywiście na BB leję, nie zamierzam używać.

 

Chcę wymienić w niej absolutnie wszystko, wsadzić bardzopreclufę, dobrą komorę i własny gearbox, po prostu podoba mi się body i cena.

 

Aha, jaki jest materiał wykończenia? ZnAl, stal, aluminium? Brońbożeplastik? Z czego jest front, z czego body, z czego prowadnica kolby? Lufa?

 

Będę bardzo dźwięczny za odpowiedzi. Bizon, jak nie odpowiesz, będę męczył na PW ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...